15. R. Novotný , 52. M. Kozel , 78. P. Loup , 83. R. Novotný (p.) - 48. M. Skočovský , 55. V. Borýsek
9

Velká Bíteš zvládla domácí zápas s rozjetou Břeclaví a slaví tři body.

Domácí po půli vedli

Jedinou branku prvního poločasu přinesla 15. minuta a vsítili ji domácí. Daněk chytrým obloučkem dostal míč k Novotnému, ten v tutovce nezaváhal a poslal míč do sítě - 1:0. V dalším průběhu prvního poločasu už 155 diváku branku nevidělo.

Domácí v závěru rozhodli

Hned tři minuty po přestávce se hosté dočkali vyrovnání. Opinův dlouhý nákop nezachytil domácí gólman Pelán a volný míč dopravil do sítě Skočovský - 1:1. Za čtyři minuty už domácí zase vedli. Střela z vápna od Kozla překvapivě zapadla za chybujícího Fibingra - 2:1. Divoká pasáž zápasu skončila v 55. minutě. Po rohovém kopu využil nedůrazu domácích Borýsek - 2:2. V 78. minutě se po přímém volném kopu trefil Loup a domácí zase vedli - 3:2. V 83. minutě domácí kopali pokutový kop, ten přetavil ve druhou branku v zápase Novotný - 4:2.