19.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

Bíteš přehrála Šebkovice

13

Domácí potvrdili, že jim to doma jde a získali další tři body.

Domácí po půli vedli

Domácí do zápasu vstoupili s viditelnou touhou oplatit soupeři vysokou podzimní porážku 5:1 a prvních dvacet minut jasně diktovali tempo hry. Odměnou jim byly dvě vstřelené branky. Už v 10. minutě se velmi snadno protáhl mezi oběma stopery Šebkovic a otevřel skóre - 1:0. Druhou branku potom domácí vytěžili ve 21. minutě ze zdánlivě ztracené situace na pravé straně hřiště, kterou však po centru přetavil v druhý gól důrazný Ondrák - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Pokud chtěli hosté po změně stran s výsledkem něco udělat, potřebovali rychle skórovat. A to se jim podařilo. Z trestného kopu se krásně trefil Pánek - 2:1. K vyrovnání to však nevedlo a domácí naopak své vedení zanedlouho opět navýšili. Předcházela tomu trochu sporná situace u postranní čáry, při které hosté reklamovali faul. Ten se však nepískal, Ondrák rychle rozehrál autové vhazování, míč se dostal k Pokornému a ten nezaváhal - 3:1. Hosty branka rozhodila natolik, že za další dvě minuty chybovali znovu a Muž zápasu Pokorný zavřšil hattrick - 4:1. Kosmetická úprava skóre pět minut před koncem po akci hostů vedené středem hřiště - 4:2.