24.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Domácí oživili naději na záchranu výhrou nad béčkem Bedřichova.

Domácí po půli vedli

Domácí si vedení pohlídali

TJ Sokol Stařeč
Milan Špaček (trenér): Do zápasu proti Bedřichovu jsme vstoupili velmi dobře a hned v prvních minutách jsme si vytvořili vyložené šance, které jsme však trestuhodně zahodili. Trvalo nám čtvrt hodiny, než jsme vstřelili první branku utkání a šli do vedení 1:0. Na toto soupeř ještě zareagoval a o osm minut později vyrovnal krásnou střelou ze střední vzdálenosti do šibenice na 1:1, kdy našemu golmanovi nedal vůbec žádnou šanci. Toto nás však nezlomilo a produkovali jsme stejnou hru jako před tím. Což se nám vyplácelo a vytvořili jsme si ještě několik vyložených šancí a naštěstí jsme dvě dokázali využít a upravit poločasové skóre na 3:1 a dá se říci rozhodnout tak o osudu utkání. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil nejlépe jak mohl, kdy jsme hned ve třetí a páté minutě dvakrát skórovali a zápas si tak definitivně pojistili ve svůj prospěch. Od této chvíle se zápas dohrával z obou stran otevřeněji a ve snaze vsítit další branky jsme soupeře několikrát pustili do šancí. Tato situace byla výhodou pro diváky, protože do konce utkání viděli ještě pět branek, kdy nejprve snížili hosté, následně jsme opět dvakrát skórovali my a závěr patřil opět hostům, kdy i oni v rozmezí pěti minut dvakrát skórovali a korigovali tak konečný výsledek na 7:4. Dá se říci, že tento zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou a šli jsme si za svým cílem. Za předvedený výkon nezbývá než našim hráčům poděkovat a doufat, že odehrajeme ve stejném nasazení i následující utkání.

T. Ujčík [-] - P. Stuchlík [-] , D. Kašiár [-] , L. Ježek [-] (70. D. Lorenc [-] ) , J. Zejda [-] (70. R. Přikryl [-] ) , J. Müller [-] , F. Strouha [-] , J. Uhlíř [-] , P. Špaček [-] , K. Janík [-] (59. M. Kaňka [-] ) , M. Bříza [-]