Nově složená obrana si sedla, těší Pokorného z Bohdalova

Víta Pokorného z Bohdalova těší povedený vstup do jarní části. Co na něm má největší podíl? Jak se těší na zápas s Rozsochami?

0
Víte, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Čeká tě nějaký příspěvek do kasy?
Mockrát děkuji. Určitě mi to do tabulky náš pokladník připíše. 
Sledoval jsi hlasování? Kdo ti poslal nejvíce hlasů?
Nesledoval. Dozvěděl jsem se to v úterý. Viděl bych to na gólmany, ale asi se zapojili všichni.
O víkendu jste porazili béčko Polné. Jak bys zápas popsal?
Zápas byl z počátku vyrovnaný, získali jsme sice klidné vedení brzkým gólem Áji Neumana, následně Vojty Koukala, soupeř se penaltou dostal opět do hry, nám se pak povedlo opět udeřit brzkým gólem z kraje druhého poločasu, poté náš brankář napravil své zaváhání z prvního poločasu a vychytal pár šancí soupeře. Když jsme pak dali dva slepené góly na 1:5, bylo po zápase. Soupeř na konci korigoval výstavní střelou z vápna.
Přispěl jsi dvěma brankami a asistencí. Můžeš nám branky popsat?
Takové moje klasické góly poslední dobou. První padl tak, že se Luba Klimeš protáhl do vápna z pravé strany, poslal střílený centr, který gólman vyrazil před sebe, odražený balon jsem si našel a poslal do sítě. Druhý tak, že náš kapitán Kouky krásně levačkou vystřelil z vápna, gólman balon opět neudržel a já ho nadvakrát dorazil.
Byl zápas tak jednoznačný, jak vypovídá výsledek?
Vůbec ne, hráči Polné se do šancí dostávali, ale naše obrana i s brankářem nás několikrát podrželi. Pomohli nám i naši fanoušci, kteří se dostavili ve velkém počtu, za což jim moc děkujeme.
V příštím kole hostíte Rozsochy. Co od zápasu čekáš?
Na podzim nás u nich docela překvapili tvrdými souboji, které čekám i na naší půdě, plus kvalitní kombinační hru. Rozhodně budeme chtít doma uspět a vrátit jim porážku.
Půjde o souboj dvou na jaře neporažených. Budete kompletní?
Hrajeme teď bez dlouhodobě zraněného Zdendy Novotného a Pavlíka Neumana. Tito 2 nám velice chybí na hřišti i v kabině. Jinak si myslím, že bychom měli být kompletní, ale to se dozvíme na tréninku v pátek.
Vstup do jara vám vyšel parádně. Co za tím stojí?