26.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

Jíkvi stačil na Vykáň poločas

20. T. Fichtner (p.) , 24. P. Pařízek , 43. M. Pikous , 45. P. Pařízek
12

Jíkev chtěla jednoznačně odčinit porážku z minulého týdne, když prohráli 9:1 ve Velimi. Vykáň v minulém kole vyhrála první zápas v jarní části sezóny, ale tentokrát se jí bodovat nepodařilo. V Jíkvi prohrála vysoko 4:0 a poprvé od listopadu nedali hráči Vykáně v utkání branku.

První poločas domácím stačil

Jíkev se ujala vedení ve 20', když Mikolanda zakončoval hlavou do prázdné brány po standartní situaci, ale obránce Vykáně zastavil míč rukou a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Fichtner 1:0! Ve 24' našel ve velkém vápně Fichtner Pařízka a nedal šanci brankáři Šulcovi 2:0! Před odchodem do šaten zvládla Jíkev ještě dvakrát navýšit skóre. Nejprve ve 43' rozehráli domácí rychle standartní situaci a Fichtner našel za obranou nabíhajícího Pikouse, který zvýšil na 3:0! Ve 45' dokázal přelobovat Šulce Pařízek a trefil se podruhé v utkání 4:0!

Další branka nepadla

Gólový uragán Jíkve z první půle se ve druhé půli neopakoval. Šance si vytvořila jak domácí Jíkev, tak hostující Vykáň, ale žádná z šancí už neskončila v brance. Druhý poločas měl jedinou chybu a tou je zranění domácího Balcara, který utkání nedohrál a Jíkev tak přišla o dalšího hráče.

Jíkev
Kamil Mácha (trenér): Dnes to byl zápas pro diváky. Pěkná atmosféra, hezké góly, stínem je opět zranění našeho hráče Balcara.

FK Čechie Vykáň
Martin Dlouhý (hráč): Nevím kdy se nám podařilo v zápase vyjít střelecky naprázdno, ale bez gólů se nevyhrává.