Kubečka Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hlízov - Rejšice 3:0 (1:0) 27.04. 17:00 -
Litol B - Bobnice/Dvory B 8:0 (5:0) 21.04. 17:00 -
Lhota - Švermov 2:0 (1:0) 14.04. 10:15 -
Seletice - Sány B 4:2 (2:1) 13.04. 17:00 -
Milovice - B.Poděbrady B 2:2 (1:2) 06.04. 16:30 -
Jíloviště - Nelahozeves 3:1 (2:1) 06.04. 10:30 -
Poříčí - Dobříš 2:1 (1:1) 29.03. 14:00 -
Úvaly - Kosmonosy B 1:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
SKMK - Ostrá 6:2 (4:1) 12.11. 14:00 -
Sedlčany - Povltavská FA B 8:1 (4:0) 29.10. 14:30 -
Drahelice - Kost. Lhota B 2:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Kralupy - Jinočany 3:1 (1:0) 14.10. 10:00 -
Jest. Lhota - Pečky 2:1 (1:0) 08.10. 16:00 -
Braškov - Libušín 2:2 (2:1) 01.10. 16:00 -
Stratov - Bříství 2:0 (1:0) 30.09. 16:00 -
Litol - Milovice 3:2 (2:0) 23.09. 16:30 -
Ostrá B - Bobnice/Dvory B 6:3 (2:0) 17.09. 10:15 -
Sl. Poděbrady - Lysá 2:0 (0:0) 16.09. 10:15 -
SK Rakovník - Kladno B 4:1 (2:0) 10.09. 17:00 -
Kovanice - Poříčany B 5:1 (3:1) 09.09. 17:00 -
Všechlapy - Bobnice/Dvory 4:1 (3:0) 03.09. 17:00 -
Rejšice - Luštěnice 0:3 (0:1) 02.09. 17:00 -
Stratov - Předměřice 3:0 (0:0) 20.08. 10:15 -
Kutná Hora - Tochovice 0:5 (0:3) 12.08. 10:15 -
Kutná Hora - Dobříš 3:0 (2:0) 17.06. 17:00 -
Libčany - Solnice 3:2p. (0:1) 10.06. 17:00 -
Lužná - Janov 3:3 (1:2) 03.06. 17:00 -
Vel.Popovice - Sedlčany B 0:1 (0:0) 02.06. 19:00 -
Jíkev - Vykáň 4:0 (4:0) 28.05. 17:00 -
Přerov n/L - Předhradí 3:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
Poříčany B - Stratov 6:0 (3:0) 20.05. 17:00 -
Kutná Hora - Průhonice 1:4 (1:0) 20.05. 10:15 -
Křinec - Loučeň 4:1 (3:1) 14.05. 17:00 -
Tuchoměřice - Lhota 9:0 (4:0) 06.05. 17:00 -
Braškov - Mšec-N. Straš. 1:1 (0:0) 30.04. 10:15 -
Tuchlovice - Povltavská FA B 4:2 (1:0) 22.04. 17:00 -
Úvaly - S.Boleslav 1:6 (1:2) 19.04. 17:30 -
Hlízov - Pšovka 3:1 (2:0) 15.04. 17:00 -
Jíkev - Sadská 3:4 (1:2) 09.04. 16:30 -
Chleby - Křinec 3:2 (3:0) 08.04. 16:30 -
Lysá - Čelákovice 1:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Hořice - Chlumec B 2:1 (1:1) 19.03. 15:00 -
Nymburk B - Tatce 6:2 (3:1) 13.11. 14:00 -
Povltavská FA B - M.Hradiště 2:4 (1:1) 05.11. 14:00 -
Železnice - Sobotka 7:0 (3:0) 30.10. 14:30 -
Hradištko - Straky B 1:1 (1:0) 29.10. 14:30 -
Předhradí - Přerov n/L 2:1 (0:1) 23.10. 15:30 -
Velim - Poříčany 1:0 (1:0) 09.10. 16:00 -
Křinec - Nymburk B 5:1 (0:1) 02.10. 16:00 -
Tuchoměřice - Zavidov 3:0 (3:0) 01.10. 16:00