19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Frymburk dostal od rezervy Trhových Svinů čtyři branky

20

Po páteční dohrávce čekal Frymburk zápas s rezervou Trhových Svinů.

Mírným favoritem byl domácí tým a šel do vedení brankou Jakuba Kostohryze. Druhá branka přišla po půlhodině hry. Na 2:0 zvyšoval domácí Milan Fatura. Domácí tým vedl zaslouženě a do poločasu šel s dvoubrankovým náskokem.

Druhý poločas domácí tým kontroloval výsledek a přidal ještě dvě branky. Trefil se Jiří Tůma a Onřej Hruška. Domácí tým tak poposkočil do klidného středu tabulky. Frymburk po páteční výhře už má také bodový polštář na sestupová místa.