24.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Frymburk si zastřílel

19

Frymburk přivítal doma poslední Velešín a od začátku nebylo pochyb o tom, jak zápas dopadne.

Domácí tým začal náporem a Petr Tichovský po devíti minutach poslal domácí do vedení. Minutu na to vstřelil branku na 2:0 Miloš Králik, který přidal za nedlouho i branku na 3:0. Velešín snížil na 3:1 brankou Patrika Škorvánka. Jenže do kocne poločasu přišla smršť domácího týmu. dvaktrát se trefil Miloš Králik, jednou Matěj Malina a jendou Stanislav Budík

Druhý poločas tempo domácích opadlo a i tak vstřelil Frymburk další dvě branky. Trefil se Aleš Točík a Jan Šisler. Frymburk vyhrál 9:1 a další kolo ho čeká rezerva Malše Roudné. Velešín sezonu dohrává a další kolo přivítá Boršov.