18.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Dražejovu přisoudil tři body Koutský

25

V pátek došlo na předposlední dohrávku osmnáctého kola a došlo na veledůležitý záchranářský souboj. Do Dražejova přijel Bavorov.

Koutský hrdina

Zápas byl celých devadesát minut vyrovnanou hrou, přičemž se jako první prosadili domácí zásluhou Krýsla. Podle zápisu nelze řict, kdy padla branka bavorovského Gašpara, neboť u ní není vyplňen čas. Všechno ale rozhodl v 84. minutě Ondřej Koutský a Drařejov tak získal důležité body za výhru 2-1.

TJ Dražejov
Pavel Poláček - kapitán: Bavorov má narůstající formu a tento zápas nás stál hodně sil. Ve 26. min nás poslal po pěkné akci do vedení výborně hrající Krýsl. Další šance jsme nevyužili a soupeř začal zlepšovat hru. Poločas 1:0. Další branky jsme se dočkali opět po pěkné akci kdy střídající Holfeld nastřelil z dálky konstrukci branky a dorážel Koutský. Nakonec jsem v poslední minutě poslal hosty do samistatného nájezdu kdy po dorážce korigoval hostující Gašpar. První tři body jara.

TJ Sokol Bavorov
FB Bavorov: Áčku se bohužel nepodařilo výsledkově navázat na výhru z minulého víkendu a v Dražejově opět těsně prohrálo