26.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Houdova show rozhodla o bodech pro Bělčice

34. J. Houda , 53. J. Houda , 55. J. Houda , 68. J. Houda
18

Bělčice chtějí udržet čtvrté místo a první ze dvou kroků čekal na Sokol ve Střelských Hošticích

Čtyřikrát Houda

I přes absenci hlavního trenéra Luboše Krameše přijeli hosté odhodlaní zvítězit i pod vedením asistenta Ladislava Sejkory. Na první branku si musela necelá šedesátka fanoušků počkat až do 34. minuty, když se prosadil hostující snajpr Houda. Bělčický útočník má v posledních kolech neuvěřitelnou formu a tu předvedl i dnes hlavně ve druhém poločasu.

Hoštice sice vstoupily do druhé půle aktivněji a chtěli s nepříznivým výsledkem 0-1 něco udělat, ale právě Houda byl proti. V 53. minutě nejprve zvýšil na 2-0 a o dvě minuty později zlomil definitivně odpor domácích Hoštic, když dokonal svůj hattrick. Čtvrtá branka Houdy v 68. minutě byla už pouze kosmetickou úpravou na konečném výsledku 4-0 pro Bělčice. Ty si tak příští kolo zahrají o čtvrté místo proti volyňskému Slavoji.

TJ Sokol Bělčice
FB Sokol Bělčice: Čtvrtá výhra v řadě, devátá na jaře, třináctá v sezóně. Díky všem, kdo nám drželi palce!