23.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Kohoutovice získaly důležité body k záchraně

54. O. Krejčiřík (vl.) , 64. M. Škubica
3

Velice důležité body zůstali v brněnských Kohoutovicích. Hosté z Dubňan nedokázali prostřelit skvělého brankáře Macháče a odjeli s prázdnou domů...

Bezgólový 1. poločas

První poločas opticky přinesl mírnou převahu domácích a také více šancí na kopačkách hráčů z Kohoutovic.

Nejblíže ke gólu měli domácí útočníci, když nastřelili tyč a břevno branky brankáře Novotného. Velkou šanci zapsali i hostující hráči, ale neúspěšně.

Do poločasu se tedy odcházelo za bezbrankového stavu.

Rozhodl vlastní gól

Druhý poločas nemohl pro domácí začít lépe. V 54. minutě se dostali štastně do vedení, když si míč do branky srazil obránce Krejčiřík a domácí se ujali vedení 1:0.

O deset minut později bylo pro domácí jěště lépe. Marek Škubica prostřeili gólmana Novotného a zvýšil na 2:0.

Poté následovala zlepšená hra hostujících hráčů. Stejně jako domácí, tak i hosté nastřelili břevno. Další minuty přinesly několik šancí hostů, ale skvělý Macháč v bráně nedovolil fotbalistům Dubňan skórovat.

I přes velký tlak hostů dokázali domácí výsledek udržet a víťězí 2:0.