19.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Bohdaneč loupil v Litomyšli!

7

Souboj čtvrtého celku a osmého celku nabídl drama ale s góly pouze na jedné straně.

Kárský jediný střelec prvního poločasu.

Opatrný začátek prvního poločasu nenabídli příliš šancí. Předpokládalo se, že toto utkání bude velice vyrovnané a nakonec tomu tak bylo. Rozhodovali detaily. Prvního gólu jsme se v prvním poločase přecejen dočkali, když ve 14. minutě překonal hostující Petr Kárský domácího golmana Tomáše Jílka - 1:0. To ale bylo co se týče gólů v prvním poločase vše.

Semínko rozhodl o bodech.

Domácí celek nastupoval do druhého poločasu za nepříznivého stavu 0:1. Chtěli tento stav změnit ale nedokázali své čance zúročit v branky a skvěle chytající Tomáš Jezdinský jim pochytal veškeré šance. Naopak ale v 78. minutě rozhodl o tom, že Lázně Bohdaneč si odvezou z Litomyšle tři body David Semínko - 2:0.

Do konce utkání již žádná branka nepadla.

TJ Jiskra Litomyšl
Josef Jireček: Byl to bojovný zápas, který se hrál na umělce, zápas přinesl spousta faulů a málo šancí na skórování na obou stranách, kdy hosté byli šťastnější v zakončení

T. Jílek [-] - L. Severa [-] , M. Hašek [-] , P. Štarman [-] (58. P. Urban [-] ) , P. Škeřík [-] (75. P. Kundera [-] ) , J. Jireček [-] , V. Folta [-] (81. P. Malý [-] ) , L. Tomšů [-] , J. Štoudek [-] , J. Paclík [-] , M. Sršeň [-]