18.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Údlicím proti Oseku pomohl penaltový rozstřel

5

Vyrovnaný zápas nakonec skončil ve prospěch domácích Údlic. O tom, že bod navíc zůstane doma, rozhodly pokutové kopy.

Dva góly ve 45.

Do zápasu lépe vstoupil domácí tým Údlic, již v 10.minutě otevřel skóre Ondřej Valenta. Další minuty byly vcelku vyrované, oba týmy usilovaly o gól. Na další branky si vcelku početná skupinka diváků musela počkat až do samého závěru prvního poločasu. V 45. minutě zvyšoval Martin Vašina na 2:0. Z následující rozehrávky snížil osecký mladíček Martin Červený na 2:1. Poločas skončil ve prospěch domácího celku.

Vyrovnávací gól

Druhá půle příliš gólů nepřinesla. Vyrovnávající gól zařídil výstavní trefou až v 68. minutě Milan Gerhard. Herně byl Osek o něco lepší, ale vytvořeným šancím chyběla finální tečka. Pozdní střídání ani jednomu z týmů nepomohlo a o zápasu tak rozhodl penaltový rozstřel, do kterého se šlo na stavu 2:2. Zajímavostí je, že o výsledku zápasu mezi těmito dvěma kluby rozhodovaly penalty již po páté.

Bod navíc zůstal doma

Při penaltovém rozstřelu zůstaly Údlice v klidu a pohodlně rozhodly o tom, že dva body získá právě jejich celek. Osek se tak můsí spokojit s jedním bodem.