4.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Nová Ves B stále stoprocentní!

0

Celek Nové Vsi B si vede v nové sezoně nad očekávání dobře, tentokrá porazil Jesenici vysoko 6:1, zatím neztratil ani bod a vyhřívá se na špici tabulky.

Hosté dohrávali poločas v devíti

Tým Nové Vsi si zatím vedl velmi dobře a svou formu potvrdil i proti silné Jesenici, i když je nutné podotknou, že Jesenice kvůli zranění první poločas dohrávala pouze o devíti mužích. V prvním poločase padly tři branky, z nichž o dvě se postaral Jan Vitásek a jednou se k němu přidal spoluhráč Petr Knejzlík. Poločasový výsledek tak byl 3:0 pro domácí.

Knejzlík dovršil hattrick

Druhý poločas se náramně vyvedl Petru Knejzlíkovi, který dokázal vsítit dva krásné góly, jeden hezčí než druhý. První se mu povedl vsítit v 77. minutě střelou do levé šibenice. Druhou branku přidal v 84. minutě stejným způsobem, jen si pro tentokrát vybral opačný roh branky. Jesenice jen korigovala výsledek v 65. minutě, kdy se trefil Zdeněk Hulínský, kapitán Jesenice. Novovesští ještě mohli přidat několi dalších branek, ale několik svých šancí nedokázali proměni a tak se o poslední branku utkání  postaral jednu minutu před koncem zápas Bohumil Křivonoska mladší, který střelou bodlem překonal jesenického brankáře Jaroslava Ježka.

Nová Ves se tak po výhřed na Jesenicí usadila na čele soutěže a v příštím kole ji čeká další velmi těžká zkouška, utká se totiž s dalším dosud neporaženým týmem Kosova Hora B. Zcela určitě půjde o utkání kola a velmi dramatický souboj o průběžné vedení v tabulce skupiny.

TJ Sokol Nová Ves B
Petr Plíva(trenér, TJ Sokol Nová Ves): „Náš druhý tým si vede až nečekaně dobře v této sezóně. Další domácí utkání zvládlo na jedničku, naše mužstvo mohlo během utkání sice ještě vsítit více branek, ale druhý poločas pojalo chvílemi spíše až tréninkově.“

TJ Sokol Jesenice
Pavel Kymla (hráč, TJ Sokol Jesenice): „Výsledek 6:1 nejspíše hovoří za vše, v devíti lidech se dá jen těžko hrát a něktěří lidé by se nad sebou a svým přístupem k fotbalu měli asi zamyslet.“

P. Sysel [-] - J. Vitásek [-] (68. J. Listík [-] ) , P. Plíva [-] , L. Černý [-] , P. Knejzlík [-] , M. Holobrada [-] , R. Muller [-] , R. Sojka [-] (46. D. Dvořák [-] ) , M. Jiráň [-] (46. B. Křivonoska [-] ) , M. Klement [-] , O. Měchura [-]

J. Ježek [-] - P. Roškot [-] , P. Kymla [-] , M. Kmotras [-] , Z. Hulínský [-] - J. Šika [-] , M. Zavadil [-] , R. Brož [-] - J. Ježek [-] - M. Smejtek [-] , M. Havel [-]

Místo: TJ Sokol Malá Hraštice. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Schořovský Jan - ŠUPÁČEK Petr (N), PAPEŽ Michal (N).