16.kolo, Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Zápas 2.kola Jarní části sezóny mezi celky FK Slezan Osoblaha a FSK Staré Město

2

Pojďme se společně mrknout na druhý zápas Jarní části sezóny, kde si to mezi sebou rozdáli týmy FK Slezan Osoblaha a FSK Staré Město!

První poločas rozhodl o osudu utkání i když bylo to hodně těsné!

Jednalo se opravdu o vyrovnané utkání, v první půli byli hosté o trochu lepší, vytvořili si dokonce i více nebezpečných situací ve vápně domácích, ale bohužel se jim nepovedlo žádnou akci dotáhnout do do zdárného konce. Domácím těm stačila jedna povedená akce kterou využili, kdy po brejku se pěkně uvolnil Kotlár a střelou na zadní tyč vlastně rozhodl utkání.

V druhém poločase se hosté snažili s výsledkem ještě něco udělat ale marně!

Do druhé půle vstoupili domácí velice aktivně , měli několik nebezpečných akcí, ale další gól z toho nebyl. Hosté ze Starého Města se postupně zlepšili, měli dvě velké šance na vyrovnání, ale bohužel je nevyužili. Utkání by slušela remíza.

Terén byl hodně měkký, v první půli svítilo i slunce, druhý poločas nám 20 min zapršelo.   Konečný stav utkání: FK Slezan Osoblaha - FSK Staré Město 1:0 Jediný střelec utkání: ⚽Rudolf Kotlár 34.minuta Divácká kulisa: 66 diváku