--

--

--

8

Polenskému Slavoji se daří a díky brankám zahraničních akvizic si do tabulky připsal další tři body.

V první půli branka nepadla

Vstup do utkání měl lepší Slavoj, kdy už v šesté minutě šel ze strany sám na brankaře Ilya Kazlou, ale v zakončení minul branku. Poté ale začali hrát hosté a několikrát se musel vytáhnout Duba, který byl po celý zápas ­velkou oporou. Nejprve v 16. minutě vyrazil střelu Havlíčkova Brodu a ve 41. minutě vyrážel napodruhé. Ve 36. minutě hlavička hostujícího hráče skončila na břevně. Havlíčkův Brod byl v prvním poločase lepším týmem, kdy Slavoj se zmohl pouze na dva brejky, jinak více zodpovědně bránil.

Domácí po přestávce rozhodli

První branku přinesla 64. minuta. Hostující kapitán Pavlík byl váhavý při rozehrávce, při kterého ho vyrušil domácí středopolař Baba a vyrazil do brejku. Před gólmanem Soukalem ještě přihrál dobíhajícímu Kazlouovi a ten míč dopravil do prázdné brány - 1:0. Domácí tři body pečetili až v samotném závěru, kdy domácí hráč pronikl do velkého vápna a přihrávkou pod sebe našel Babu, který střelou po zemi k bližší tyči překonal Soukala - 2:0. Chvíli na to už se pískal konec zápasu.

Slavoj Polná
Lukáš Adamec (trenér): První poločas se nám nepovedl a podržel nás brankář Duba. Ve druhém poločase jsme využili chybu soupeře a šli jsme do vedení. Byla krásná atmosféra, umocnil to druhý gól v nastavení

P. Duba [-] - M. Drápela [-] (90. V. Voráček [-] ) , T. Čaloud [-] (46. J. Fuxa [-] ) , D. Voráč [-] (87. A. Apfelthaler [-] ) , I. Kazlou [-] , V. Bradáč [-] , V. Haala [-] , M. Pecina [-] , K. Labaran [-] , F. Sobotka [-] , T. Diviš [-]