3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

Český Krumlov otočil stav zápasu v Olešnici

15

Nováček z Českého Krumlova zajížděl do Olešnice, kde ho nečekalo lehké utkání.

Domácí tým začal výborně a díky dvoum slepeným brankách šel zásluhou Michala Lechnera a Lukáše Lenka do vedení. Naštěstí pro hosty přišla rychle kontaktní branka od Matěje Matějčka

druhý poločas domácí tým nevyužil brejk a z následného protiútoku vyrovnal svou druhou brankou Matěj Matějček. Tento moment zlomil utkání a Václav Kubát poslal hosty do vedení. To ještě potvrdil Danie Poláček a hostujicí rezerva veze všechny body.

TJ Sokol Olešnice
Lukáš Lenk (kapitán), Roman Brousek (hráč): Lukáš Lenk: Do zápasu jsme nastoupili asi jako pokaždé s cílem, že proti mladým klukům nemáme co ztratit. Zápas se pro nás vyvíjel výborně ,když jsme po 2 slepených brankách vedli 2:0. Soupeř do poločasu snížil na 2:1. Druhou půli jsme začali vlažně a neproměněnou šancí jsme dostali Č. Krumlov na koně, který hned z brejku potrestal. Pak na hřišti bylo už jen jedno mužstvo a to byli hosté. Zaslouženě vyhráli a berou 3 body. My se oklepem a jdeme na menší derby s Ledenicemi. Na které všechny zveme v sobotu od 13:30, ať vás je aspoň 300 a uděláte pěknou kulisu :-). Roman Brousek (hráč) opět jsme změřili síly s perspektivním mladým týmem, který nám dělal problémy svou rychlostí. Když hosté nevyužili tutovku, tak jsme z protiútoku získali roh, ze kterého se prosadil Lechner. Za pár minut z trestného kopu propálil brankáře Lenk a my vedli 2:0. Poté jsme chybou dostali mladíky z Krumlova do hry. Ve druhé půli to bylo z naší strany především o obraně. Z ojedinělého brejku Horelica branku nedal a z následného protiútoku se hosté prosadili krásnou střelou z 25 m téměř do šibenice. To hosty zvedlo a bohužel pro nás se jim podařilo dát ještě dvě branky a zaslouženě u nás vyhrát. Kluky ale musím pochválit za předvedený výkon, proti jednomu z nejlepších týmů v této skupině.

FK Slavoj Český Krumlov B
Pils Martin (hráč): Zapas jsme mely po celých 90 minut v naší režii. Domácí sice vedli 2:0 po dvou sporných situacích, tak i přesto jsme nesložili zbraně a hráli jsme dál náš kombinační fotbal a výsledek otočili. I když to bylo těžké na podmáčeném hřišti domácích. Chválím celý mančaft, za bojovnost, trpělivost.

D. Janeček [-] - L. Lenk [-] - F. Bína [-] , R. Vrkoslav [-] (77. R. Brousek [-] ) , M. Buřič [-] , M. Koktavý [-] , P. Lavička [-] , R. Horelica [-] , R. Chrástka [-] , M. Lechner [-] , O. Husa [-]

R. Švec [-] - R. Šára [-] , D. Poláček [-] , F. Weiss [-] , Š. Šindelář [-] , M. Matějček [-] , L. Trapl [-] , M. Pils [-] , F. Lach [-] , T. Šindelář [-] , V. Kubát [-]

ŽK: 23. M. Buřič - 21. F. Lach , 47. Š. Šindelář , 81. L. Trapl .
Hráči zápasu: F. Bína - V. Kubát , M. Matějček .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: JANOVSKÝ Tomáš - ROUS Zdeněk, KOČÍ Daniel.