10.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

SK Lázně Bohdaneč vs. SK Vysoké Mýto B: Remíza Bez Branek 0:0

6

Dne 8. října 2023 se týmy SK Lázně Bohdaneč a SK Vysoké Mýto B střetly v soutěžním utkání. I přesto, že oba týmy předváděly své útočné snahy, žádný z nich nedokázal překonat pevné obrany soupeře. Utkání skončilo bezbrankovou remízou 0:0.

První Poločas:

První poločas byl vyrovnaný, s oběma týmy, které se snažily dostat do vedení. Obrany byly na výši a brankáři na obou stranách si poradili se všemi pokusy o skórování.

Druhý Poločas:

Ani ve druhém poločase se situace v utkání nezměnila. Obě mužstva měla své příležitosti, ale žádný z hráčů nedokázal proměnit šance ve vstřelené branky. Oba týmy se snažily, ale obrany zůstaly neprostupné.

Závěrečné Okamžiky:

V závěrečných minutách se oba týmy pokoušely o závěrečný útok, ale bez výsledku. Obrany byly pozorné a udržely své čistá konta a utkání skončilo 0:0.

Shrnutí:

Bylo to utkání plné snahy a nasazení, ale žádný z týmů nedokázal najít cestu do sítě soupeře. Obrany hrály pevně a brankáři předváděli skvělé výkony, čímž zamezili jakýmkoliv brankám. Utkání nakonec skončilo nerozhodně 0:0.

SK Vysoké Mýto B
Vojtěch Hájek: V 10. kole Krajského přeboru jsme zajížděli na exligový trávník do Bohdanče.Kvůli absenci našich beků Fíši a Hajase, museli na krajích obrany zaskočit Švejdis s Lebedkou, kteří svůj úkol splnili na výbornou. Zápas se odehrával již od začátku v dobrém tempu, kdy jsme se snažili hrozit především rychlými protiútoky a to se nám prakticky dařilo. Bohužel pro nás se však brankář soupeře dobře vyspal a všechny naše šance bezpečně zlikvidoval. Domácí nás ohrožovali především hrou přes střed zálohy, ale všechny jejich závary jsme zvládli odvrtátit, i proto jsme po 89. minutách za předčasného hvizdu rozhodčího, který ani jeden z týmů nepochopil, svítilo na výsledkové tabuli skóre 0-0 a my si tak odvezli další bodík z venkovního zápasu.