13.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Agria Choceň: Vítězství Litomyšle 1:0

21. P. Urban
5

Dne 28. října 2023 se odehrál zápas mezi TJ Jiskra Litomyšl a FK Agria Choceň, který skončil vítězstvím Litomyšle 1:0.

Litomyšl začala zápas dobře a otevřela skóre v 21. minutě, kdy Urban vstřelil jediný gól prvního poločasu. Tato branka dala domácímu týmu důležitý náskok do druhé části zápasu.

Druhý Poločas:

Ve druhém poločase se Choceň snažila odpovědět, ale Litomyšl udržela svou pevnou obranu a brankáře. I přes snahy hostů se skóre nezměnilo a zápas skončil vítězstvím TJ Jiskra Litomyšl 1:0.

TJ Jiskra Litomyšl
Josef Jireček: Zapas se hrál na těžkém terénu, který nepomáhal k pěkné hře. Bylo k vidění řada nakopávaných balonů. Byly k vidění šance na obou stranách hřiště, ale z jedné jsme se dokázali prosadit po dobře zahrané standartní situaci. V druhém poločase jsme se snažili navýšit skóre, ale přes řadu šancí jsme se nebyli schopni prosadit. Hosté neměli výraznější brankovou příležitost. Pokud bychom nedali branku v prvním poločase, utkání by pravděpodobně skončilo bezbrankovou remízou. Takto jsme si připsali 3 body z náročného utkání.

T. Jílek [-] - M. Hašek [-] , P. Štarman [-] (87. J. Richter [-] ) , P. Škeřík [-] , P. Urban [-] , V. Folta [-] (90. M. Grus [-] ) , J. Jireček [-] , L. Tomšů [-] , P. Malý [-] (74. P. Kundera [-] ) , J. Šafránek [-] , J. Paclík [-]