10.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

7. J. Polanský , 29. M. Hladík , 35. V. Crkal , 52. M. Souček (p.) , 76. D. Rous , 85. M. Kožený - 83. R. Menčík
19

Souboj týmů, kterým to nejde podle představ, skončil debaklem Jemnicka.

Domácí po půli vedli

Domácí potřebovali zabrat, ale podobně na tom byli i hosté, a tak bylo otázkou, co se bude u dálnice D1 dít. Utkání nakonec mělo jasný průběh. Směr zápasů udali domácí už v 7. minutě, kdy byl na konci akce Polanský - 1:0. Poté se hosté drželi, ale nakonec do přestávky ještě dvakrát inkasovali. Ve 29. minutě dostal míč za záda Tomáše Tesaře Hladík - 2:0. Uklidňující branku pro domácí přinesl Crkal, který se trefil v 35. minutě - 3:0. Do kabin šli tak mnohem lepší náladě domácí.

Domácí si vedení pohlídali

Po přestávce se obraz hry nezměnil a domácí své vedení navyšovali. V 52. minutě zahrál hostující kapitán kříž rukou ve vlastním vápně, k penaltě se postavil kapitán domácích Souček a proměnil ji - 4:0. V 76. minutě se domácí prosadili poté, co se přesně trefil střídající Rous, který byl na hřišti jen pět minut - 5:0. Hosté se nakonec dočkali čestného úspěchu díky střele Menčíka - 5:1. Konečnou podobu výsledku dal Kožený - 6:1.

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl (trenér): Další debakl, slova k tomu se hledají těžko. Nicméně jsme ve stavu, kdy vlastně hraje, kdo má zdravé nohy. A pokud k tomu budeme neustále dělat chyby jako žáci, tak těžko můžeme pomýšlet na nějaké body...