12.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

21. M. Zeman , 22. D. Mitev , 52. F. Zid , 81. P. Navrátil , 86. R. Prchal - 60. J. Havelka
15

Domácí potvrdili roli favorita a soupeři nadělili pět branek.

Domácí po půli vedli

Hosté v minulém kole poprvé vyhráli a na hřiště nováčka Luk, tak jeli přece jen ve zlepšené náladě. Ta jim však před parádní návštěvou dlouho nevydržela. Domácí, kterým se po návratu do druhé nejvyšší krajské soutěže daří, svého soka od úvodu zatlačili. Zápas rozhodly dvě branky domácích v krátkém sledu. Ve 21. minutě dostal míč za Stýbla Zeman - 1:0. Hned v další minutě nekoncentrovaní hosté nechali prostor Mitevovi a ten se trefil přesně - 2:0. V dalším průběhu prvního poločasu branka nepadla.

Domácí si vedení pohlídali

Sedm minut po přestávce domácí uklidnil aktivní Fateh Zid - 3:0 Hosté ještě po hodině hry díky Havelkovi snížili, ale to bylo z jejich strany vše - 3:1. Domácí drželi míč a na konci přidali další dvě branky. V 81. minutě se prosadil Navrátil - 4:1. Konečnou podobu výsledku dal v 86. minutě Roman Prchal - 5:1.