8.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Černilov doma zápas s Teplicemi zvládl

6

Černilov po porážce v minulém kole dokázal doma zvítězit nad Teplicemi a stále drží první místo.

FK Černilov
Jaroslav Kosina, trenér: Dnešní utkání bylo vzpomínkou na tragicky zesnulého Martina Volejníka. Děkujeme všem za příspěvek do sbírky pro jeho rodinu. Podařil se nám vstup do utkání a jdeme do rychlého vedení. Bohužel po jednom dlouhém nákopu necháme soupeře vyrovnat a poločas je 1:1. Ve druhém poločasu se nám podařilo nastartovat motory, vstřelit rychle gól, pak výstavní trefa Matouška a zápas vyhráváme. Soupeře musím pochválit za předvedený výkon a brankáře Teplic nominuji do sestavy kola. Podal vynikající

TJ Slavoj Teplice nad Metují
Dušan Kalaš, trenér: Stále děláme jednoduché chyby a hrajeme hodně naivní fotbal. Prohra o jednu branku na hřišti lídra soutěže vypadá celkem dobře, ale my potřebujeme získat nějaké body.