8.kolo, Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A, 2023-2024

--

FOTO - Portugalské posily pomohly Ráječku k zisku dalších třech bodů

16. M. Bartoš , 48. T. Štafa , 49. T. Štafa , 70. T. Hübner , 89. L. Fojt
11

Jasný favorit na titul z Ráječka přivedl před zápasem dvě zahraniční posily, které si ihned připsaly první minuty a pomohly týmu k zisku 7. vítězství v řadě

Proměněná penalta Bartoše určila skóre

Ráječko opět začalo zápas s míčem u kopaček, dominovalo v držení míče, ale pohyb a nabídka u hráčů moc vidět nebyla. Boskovice si žádné šance nevytvořily a tak byla hra čistě v režii domácích. První výraznou šanci si domácí vyprodukovali po ose Fojt - Ťoupek, kdy první jmenovaní z hranice velkého vápna vysoko přestřelil. Po špatně zahraném rohu hostí se do brejku dostaly zahraniční posily. Po krátké kombinaci se do vápna dostal Leo Filipe De Carvalho a nastřelil ruku obránce. Rozhodčí ukázal na penaltový puntík a písknul pokutový kop. K němu se postavil zkušený stoper Bartoš a s přehledem proměnil. Do konce poločasu se ještě třikrát dostal k hlavičce obránce Bartoš, který ale ani jednu z nabízených šancí neproměnil a tabule tak ukazovalo v poločase stav 1:0.

Přišlo posílení sestavy a stav byl rozhodnut

Do druhé půle nastoupili domácí se dvěma změnami v sestavě a portugalské posily nahradili ostřílení borci Štafa a Tenora. Ti společně v útoku rozhodli zápas během prvních minut druhé půle a defitivně položili hostující tým. Dvě rychlé branky znamenaly pro hosty konec. Ti se k žádné šanci nedostali a naopak ještě dvě branky obdrželi z kopaček Fojta a Hübnera

SK Olympia Ráječko B
Lukáš Fojt (hráč): Tak z mého pohledu se nám první půle vůbec nepovedla hráli jsme laxně a bez důrazu a mysleli jsme si, že góly si dá soupeř sám, do druhé půle se udělali nějaké změny + přišla kvalita co do zakončení a kombinace a během cca 10 minut bylo po zápase a bylo jasné, že zůstaneme neporaženi, jen mě mrzí, i když stav tomu neodpovídá, že jsme málo produktivní v zakončení diváci mohli vidět daleko více branek.

A. Včelař [-] - L. Fojt [-] , P. Palacký [-] , J. Ťoupek [-] (61. M. Sedláček [-] ) , B. Tavares [-] (46. T. Štafa [-] ) , C. De [-] (46. T. Hübner [-] ) , K. Doležal [-] (61. D. Prudil [-] ) , D. Zach [-] , M. Bartoš [-] , J. Perout [-] (46. J. Tenora [-] ) , R. Cerhák [-]

FC Boskovice - Letovice C
P. Heger [-] - F. Bačovský [-] , L. David [-] , M. Koleda [-] (51. V. Pravec [-] ) , O. Pokhylko [-] , F. Sič [-] (21. M. Špidlík [-] ) , G. Bayarmagnai [-] , M. Dvořák [-] , P. Zemach [-] (83. P. Zemach [-] ) , D. Prudil [-] , J. Ječný [-] (61. D. Kobelka [-] )

Počet diváků: 77. Rozhodčí: MALITS Michal - SKŘEPSKÝ Jiří (N), RAJTŠLÉGR Pavel (N).