2.kolo, Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Horní Suchá i přes neproměněné šance udržela výhru

3

První zápas Horní Suché "B" a Gascontrolu mohl skončit klidně úplně jinak, proti ale byla branková konstrukce.

První půle v režii Horní Suché

Do zápasu, a tím i do nové sezony vstoupili lépe hráči domácí Horní Suché, když se již v sedmé minutě radoval z gólu Daniel Orlický. Tahle branka domácí nakopla, a ti byli v prvním poločase lepším týmem. Měli herně navrch a vypracovali si ještě další tři velké přílžitosti, ty ovšem zůstali neproměněny. Za stavu 1:0 se ke svým šancím dostali také hráči Gascontrolu, ale bohužel pálili jen dvakrát do tyče. A tak odpověděla opět Horní Suchá, Jakub Galík totiž poslal domácí do dvougólového vedení. První půle už více nenabídla, domácí tak šli do přestávky s dvoubrankovým náskokem.

Gascontrol se zvedl a domácím zatopil, o vyrovnání je obrala tyč

V druhém poločase se obraz hry otočil. Hosté jako by se v kabině pořádně namotivovali a Horní Suchou dostali pod tlak. Hostující sice tlačili a měli více ze hry, ke kontaktní brance to ale nevedlo. Do velké příležitosti se dostali i hráči domácí Horní Suché, jenže pokračovali ve své formě z prvního poločasu a šanci opět zahodili. Hosté tak pořád mohli živit šanci alespoň na bod. V 85. minutě střídající Roman Sobek zatáhl míč po pravé straně a přihrávkou do pokutového území našel Ondřeje Pytlíka, který se nemýlil a snížil stav utkání na 2:1. Hosté se hnali za vyrovnáním a ještě jednu šanci si vypracovali, bohužel pro ně je opět zastavila tyč, a tak utkání skončilo 2:1 pro Horní Suchou "B".

Sportovní klub Horní Suchá
Trenér Tomáš Konesz: První poločas jsme byli lepší, bohužel jsme neproměňovali jasné šance. Mohlo to být o 4 góly a byl by klid. Druhý poločas už nás hosté zatlačili, opět a zase jsme nedokázali dát gól z vyložené šance, a proto bylo drama. Nakonec jsme moc rádi za tři body

TJ Gascontrol Havířov
Trenér: Remízové utkání pro sebe rozhodli domácí v prvním poločase, kdy vstřelili dva góly. My bohužel trefovali dnes tyčky. Ač jsme herně rozhodně nezklamali, tak bohužel se opět projevila naše bolest, a to je střelba gólů. Věřím, že i toto brzy zlomíme.

T. Malý [-] - P. Čermák [-] , M. Rybár [-] , R. Kolder [-] - F. Kulich [-] , D. Drábek [-] (59. Š. Křístek [-] ) , J. Chromík [-] (46. J. Pizúr [-] ) , M. Tyrlik [-] (78. D. Zelinka [-] ) , S. Szelong [-] - J. Galík [-] (83. J. Mironidis [-] ) , D. Orlický [-] -

D. Ryšánek [-] - T. Kruczek [-] (49. F. Otisk [-] ) , J. Miksa [-] (71. R. Sobek [-] ) , M. Pařík [-] , M. Kulhánek [-] , R. Stuchlík [-] , M. Korzeniowski [-] , O. Kulich [-] (61. O. Pytlík [-] ) , V. Bilan [-] (49. J. Wojnar [-] ) , R. Suchánek [-] (49. Z. Weiss [-] ) , D. Sliwka [-]

ŽK: 31. D. Ryšánek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: REVAJ Jakub - SÝKORA Pavel, ČIPEL Matyáš.