20.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Bína vystřelil pro Vodňany tři body, domácí hráli po vyloučení brankáře 60 minut v oslabení

11. J. Koch - 15. A. Hrynevich , 65. F. Bína
28

Hrdějovicím se paradoxně herně povedl více druhý poločas, který hrály v oslabení. Vodňany ale tři body nakonec získaly.

První poločas

Domácí nastoupili do zápasu hodně bojácně. Prvních 30 minut byly z jejich strany velmi nepovedené, hosté dali sice jen jeden gól, ale mohlo to být pro Hrdějovice i horší. K tomu všemu gólman domácích chytil balón mimo vápno a šel předčasně do sprch, díky jednomu dobrému rohu sice poločas skončil 1:1 zásluhou stopera Kocha, ale jinak domácí působili vážně zmateně.

Druhý poločas

I když domácí hráli v 10, tak druhý poločas do toho šlápli a bylo to vidět. Měli celkem velký počet standardních situací a i několik opravdu vyložených šancí, ale bohužel pro ně žádný gól nevstřelili a tak přišel trest. Po ztrátě balónu před vápnem hostů přišel protiútok a hosté z něj zasadili rozhodující gól. Domácí pak sice měli další šance, ale asi už nebyla ani síla na to je proměnit a tak přišla další hrdějovická prohra.

AUTOR: M. Tressl

TJ Slavoj Hrdějovice
Miroslav Tressl (hráč): Zápas jsme si prohráli sami, to ano, ale pan rozhodčí očividně chtěl, aby se při zápase asi někdo zranil, jinak si jeho neschopnost neumím vysvětlit. Jak říkám, prohra jde za námi, i červená pro gólmana byla jasná, ale některé zákroky, co na to říct! Teď nás čekají dva asi nejdůležitější zápasy, tak je musíme zvládnout!

FK Vodňany
Tomáš Vokatý (hráč): V herní pohodě stále nejsme. Do tohohle zápasu jsme šli s tím bodovat a zahrát si konečně s míčem. První část se nám podařila, bodovali jsme naplno. Ale hra se ideálu neblíží ani z daleka. Naše frustrace a výkon rozhodčího se na našem projevu podepsala více než je zdrávo. A než abychom si zahráli s chutí proti deseti, tak jsme se hádali a v poslední minutě jsme mohli přijít i o vítězství.

L. Nechvátal [-] - M. Tressl [-] , M. Sloup [-] , F. Záveský [-] (70. Z. Filípek [-] ) , J. Koch [-] , M. Studnička [-] (68. L. Peiger [-] ) , L. Kaisler [-] (76. J. Melichar [-] ) , P. Kukačka [-] , P. Nedvěd [-] (73. F. Leiš [-] ) , P. Voráček [-] , O. Lipold [-]