19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

--

Souboj týmů z popředí tabulky pro Boršov

20

V Boršově na sebe narazily týmy, které měly shodně 28 bodů. Dal se tedy očekávat vyrovnáný a zajímavý zápas.

Domácí tým byl od začátku lepším týmem a vytvářel si územní převahu. Do vedení šel brankou v poslední minutě prvního poločasu, když se trefil Jakub Lísal.
V druhém poločase Ledenice zabraly, ale střelecky se jim nedařilo. Naopak přišla pro hosty další pohroma a tou byla druhá branka domácích z kopačky Františka Benháka. Ledenice se snažily se zápasem něco dělat. To se však nepovedlo a domácí tak berou všechny body.

TJ Slavoj Ledenice
Václav Hinterhölz (hráč): Sobotní zápas v Boršově se od začátku nevyvíjel dle našich a bohužel jsme dostali gól do šatny. Ve druhém poločase se naše hra o něco zlepšila, ale nedokázali jsme vstřelit gól, kdežto soupeř ano, a tak zápas skončil 2:0. Velký díky však patří všem fanouškům, kteří nás i v tom nepříznivém počasí přijeli podpořit.