20.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Předín si veze z Hartvíkovic výhru

21

Fotbalisté Předína zaznamenali na jaře první výhru a hned ze hřiště soupeře, když vyhráli v Třebelovicích 2:1.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Za větrného počasí se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Prvních dvacet minut byli aktivnější domácí, kdy se jim také podařilo vstřelit vedoucí branku. Bohužel z velkého tlaku ale nedokázali přidat druhý gól a hosté tak pomalu přebírali kontrolu hry a v poslední minutě prvního poločasu vyrovnali. Do kabin tak odcházeli a kteří zápasu Za nerozhodného stavu. Zápas tak sliboval ve druhém poločase ještě tuhý boj o tři body, který by pro oba týmy znamenal značnou vzpruhu do další části sezóny.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase se díky hrubce domácí obrany dostali hosté jednoduše do vedení 1:2 a poté pečlivě bránili svoje vedení a spoléhali na rychlé protiútoky. Snaha domácích byla ovšem slabá a tak si hosté odvezli všechny tři body. Před ním tak zaznamenal první jarní vítězství, které je katapultovalo až na osmé místo tabulky. Třebelovice naopak již ve třetím zápase po sobě nepoznali radost z výhry. O to se budou chtít určitě pokusit v příštím kole kdy opět přivítají na svém hřišti další tým z druhé poloviny tabulky ze Stařeče, která hrála ještě v loňské sezóně krajskou 1 B třídu. Přesto zatím můžou být Třebelovice téměř v pohodě, poněvadž poslední dva celky tabulky mají zatím značný bodový rozestup na již zmiňované Třebelovice.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Vstup do utkání se nám podařil, ale po půl hodině hry jsme vypadli z tempa do kterého jsme si již nedokázali vrátit.

M. Nesiba [-] - K. Tesař [-] (69. S. Michal [-] ) , D. Vala [-] (62. M. Kabelka [-] ) , D. Smetana [-] , R. Jurka [-] , M. Liška [-] , J. Rakušan [-] , J. Jurka [-] , J. Sedláček [-] , K. Skoumal [-] , M. Máca [-]