7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

30. R. Vilimský , 77. J. Žaloudek (p.)
0

Kosičky po výhře udržely vedoucí pozici.

Hosté fotbalovější

K dalšímu mistrovskému utkání do Dohalic cestoval lídr tabulky z Kosiček a toužil zde potvrdit svoji formu. Hosté působili od úvodních minut sebevědomě a ve třicáté minutě je poslal do vedení Vilimský. Do konce prvního dějství již branka nepadla a hosté tak do kabin odcházeli s nejtěsnějším náskokem.

Potvrzení vedení

Ve druhém poločase byly Kosičky opět fotbalovější a svoji převahu korunovaly v 77. minutě, když se z nařízeného pokutového kopu trefil Jan Žaloudek. Dohaličtí na defenzívu domácích recept nenašli, a tak si Kosičky po výhře 2:0 připsaly tři body a s osmnácti body jsou nadále vedoucím celkem tabulky.

Podrobnosti připravujeme.

TJ Sokol Dohalice
L. Finke [-] - P. Pišl [-] , J. Taichman [-] , L. Lindr [-] , P. Zapadlo [-] - K. Miškař [-] (46. D. Juran [-] ) , M. Gazdík [-] - T. Novák [-] , M. Gazdík [-] , K. Kulhánek [-] - J. Petřík [-]

TJ Spartak Kosičky
Z. Žarnovský [-] - F. Dašek [-] (33. V. Beneš [-] ) , L. Havlín [-] - R. Vilimský [-] , T. Bambas [-] (77. D. Vávra [-] ) , T. Koóš [-] , D. Bouška [-] , M. Stránský [-] , M. Stránský [-] , A. Zich [-] - J. Žaloudek [-]

ŽK: 26. K. Miškař , 30. L. Finke - 26. R. Vilimský , 38. J. Žaloudek , 81. T. Bambas .
Místo: Dohalice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠTANCL Oldřich - IKIZGÜL Varol, PODHAJSKÝ Patrik.