1.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

0

Kosičky v závěru utkání strhli vítězství na svoji stranu.

Fakta – branky: Žaloudek 2 – Brzek, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Kincl. Sestavy – Kosičky: Žarnovský – Stránský, Havlín, Bambas (70. Pražák) – Koš, Bouška, Zich, Tér, Vikinský (60. Mráz) – Žaloudek, Vávra (80. Koníček). Kunčice B: Vítek O. – Pechar, Charvát, Hrubý, Kubišta – Vítek P., Novák, Srpek, Žahourek – Doležal, Brzek.

Pohodové vedení

První dějství zápasu mezi Kosičkami a rezervou Kunčic se neslo v duchu převahy domácího celku, který se po brance Žaloudka ujal vedení. A s nejtěsnějším náskokem odcházeli domácí i na poločasovou přestávku.

Po změně stran přišlo vyrovnání

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce se hosté díky trefě Brzka dostali zpátky do utkání. Kosičky ovšem potom v samotném závěru prokázali touhu po výhře a z tlaku dokázal Žaloudek svou druhou trefou zařídit pro svoje barvy tři body. Domácí tým tedy prožil úspěšný start do nového ročníku okresního přeboru.

TJ Spartak Kosičky
Z. Žarnovský [-] - M. Stránský [-] , L. Havlín [-] , T. Bambas [-] - D. Bouška [-] , P. Tér [-] , M. Stránský [-] , R. Vilimský [-] , A. Zich [-] , T. Koóš [-] - J. Žaloudek [-]

SK Bystřian Kunčice B
O. Vítek [-] - P. Pechar [-] , J. Charvát [-] , J. Žahourek [-] , F. Kubišta [-] - P. Vítek [-] , R. Novák [-] , D. Hrubý [-] , J. Srpek [-] - R. Brzek [-] , M. Doležal [-]

ŽK: 55. P. Tér - 60. D. Hrubý .
Místo: Kosičky. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Kincl Václav - DANĚK Lukáš, SKYBA Zenoviy.