9.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Tetur odmítl 3 body

0

Lednice chtěla získat povinné 3 body. Hráči MSK dojeli bez hráčů A- týmu Ve velké šanci odmítl odvést si 3 body ve druhém poločase Tetur.

Bez šanci, bez branek, a tak pro každého bod

V neobvyklém sobotním termínu se odehrál zápas Lednice s béčkem MSK. Hostující hráči přijeli bez členů širšího kádru A - týmu, který ve stejnou dobu hrál své utkání v moravskoslezké lize. Zápas to nebyl záživný.Hra se odehrávala od vápna k vápnu. V prvním poločase si ani jeden tým nedokázal vypracovat šanci. Domácí fanoušci čekali, že jejich tým dokáže přestřílet hráče rezervy MSK, ale to se nedělo. V druhém poločase stojí za zmínku velká šance Krutáka, kterého vychytal brankář Polách. Mladíci MSK si vypracovali další šanci, ale trestuhodně se Tetur netrefil do prázdné brány. Do konce zápasu se zápas jen dohrával. Oba týmy chtěly strhnout vítězství na svou stranu, ale jejich snaha vyzněla vniveč. Oba týmy se rozešly za stavu 0 - 0. Pro MSK Břeclav jsou to cenné body, jelikož hrála na venkovní půdě. Pro domáci je to velká ztráta, protože určitě by chtěli v této sezóně bojovat o ty nejvyšší příčky.

MSK Břeclav B
Mojmír Bezucký - MSK Břeclav "B": "Zápas to byl oboustranně špatný. Domácí se za celý zápas nedostali do žádné vážnější šance.,My jsme měli ve druhém poločase dvě šance, ale Krutaka vychytal brankář Polách a Tetur ze dvou metrů přestřelil prázdnou bránu

TJ Moravan Lednice
L. Polach [-] - R. Vejvančický [-] , T. Wolgemuth [-] , J. Sirotka [-] - A. Herman [-] (80. L. Piškula [-] ) , Z. Očenášek [-] (23. Z. Kuřil [-] ) , O. Šídlo [-] , R. Sedláček [-] (60. R. Sedláček [-] ) - M. Fóbl [-] , M. Pekárek [-] - K. Čápka [-]

D. Kunický [-] - R. Svoboda [-] , o. pohanka [-] , R. Ulehla [-] , r. pafkovič [-] - t. novák [-] (80. V. Vu [-] ) , D. Bílek [-] , F. Lošťák [-] , S. Lapin [-] - T. Kruták [-] , I. Tetur [-] -

ŽK: 35. R. Sedláček , 61. Z. Kuřil , 75. O. Šídlo - 26. S. Lapin , 35. I. Tetur , 80. o. pohanka .
Místo: Lednice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Kocman Jakub - RODINGER Hynek, PLÁTENÍK Vít.