8.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

Červené karty ovlivnily zápas

9. D. Petrásek , 79. J. Gremmel (p.) - 53. M. Pekárek
0

V tradičním čase nastoupili domácí Pavlovice proti Lednici. Pavlovice hned v 9 minutě vedly 1:0, když se trefil bývalý hráč sousedních Bořetic Petrásek. Do poločasu se větší šance nenaskytla a celky šly do kabin za stavu 1:0 pro velkopavlovské.Ve druhém poločase srovnal skóre Pekárek . Další minuty velice ovlivnily červené karty pro hostující hráče. První červenou dostal David Wolgemuth za kopnutí protihráče v nepřerušené hře mimo souboj míče. Po tomto souboji byla nařízena penalta, kterou proměnil Jakub Gremmel. Další červenou dostal Tomáš Janulík za urážlivé chování rozhodčího. Pro Lednici to bude velké oslabení v příštím zápase. Pavlovice tedy doma uhrály 3 body, když zvítězili 2:1.

TJ Slavoj Velké Pavlovice
Hříba Stanislav - trenér: " Cením si tohoto vítězství. Toto utkání ovlivnily červené karty. Jsem rád, že naši hráči udržely nervy a nenechali se vyloučit"

TJ Moravan Lednice
Trenér Lednice - Bartal Pavel: "Naprosto nechápu jak v tomto důležitém zápase můžeme dostat dvě červené karty. Z tohoto chování budou muset hráčí nést následky"

D. Václavek [-] - D. Petrásek [-] , M. Michna [-] , J. Šabata [-] (91. P. Springer [-] ) , M. Záblacký [-] (79. V. Hejl [-] ) , M. Jilka [-] , D. Havlík [-] , Z. Kachyňa [-] , P. Kalužík [-] , T. Měřínský [-] , P. Procházka [-] (71. J. Gremmel [-] )

J. Hanzel [-] - T. Wolgemuth [-] , R. Vejvančický [-] - Z. Očenášek [-] - J. Sirotka [-] - T. Janulík [-] , O. Šídlo [-] , D. Wolgemuth [-] , M. Pekárek [-] , J. Holešínský [-] , R. Sedláček [-] (64. M. Svoboda [-] )

ŽK: 32. P. Procházka - 13. J. Holešínský , 32. J. Sirotka , 81. M. Pekárek , 90. J. Hanzel . ČK: 78. D. Wolgemuth , 82. T. Janulík .
Hráči zápasu: J. Gremmel - M. Pekárek .
Místo: Velké Pavlovice. Počet diváků: 130. Rozhodčí: Marinč Lukáš - PETKO Marko, JANULÍK Zdeněk.