5.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Bratři Haasové řádili proti Vřesině

23. O. Haas , 25. L. Haas , 32. L. Haas , 72. L. Haas - 85. V. Kocian
0

Litultovická mašina šlape zatím jako dobře namazaný stroj. Na soubor trenéra Adama Haase nenašla recept ani Vřesina. Litultovice opět měly výborný vstup do utkání, když daly Vřesině tři branky. V druhé půli si už vedení zkušeně pohlídaly. V utkání řádili jmenovci trenéra Haase Lukáš a Ondřej.

Vřesina se na nic nezmohla

Litultovice napravily středeční zaváhání v semifinále poháru s Vávrovicemi. Jejich reparát odnesla tvrdě Vřesina. Prakticky o všem se rozhodlo už v prvním poločase, kdy Litultovice soupeři utekly o tři branky. V páté minutě sice Litultovice zahodily penaltu Lukášem Haasem. Ani to však litultovické hráče nerozhodilo, a dále šli nekompromisně za vítězstvím. Skóre zápasu otevřel v 23. minutě Ondřej Haas – 1:0. O dvě minuty později se prosadil jeho jmenovec Lukáš a načal tak svůj střelecký koncert – 2:0. V 32. minutě se po krásné akci prosadil opět Lukáš Haas – 3:0. Vřesina působila naprosto neškodným dojmem

Lukáš Haas dovršil hattrick

První šanci si vypracovala Vřesina až ve druhém poločase, kdy po přihrávce Pientky přeloboval brankáře i s brankou Boháč. V 72. minutě dovršil čistý hattrick Lukáš Haas – 4:0. Hosté kosmeticky upravili skóre až v 85. minutě, kdy mezi obránce vysunul Pagáč Vojtěcha Kociána a ten přeloboval brankáře Janetzkého – 4:1

TJ Sokol Litultovice
Adam Haas (Litultovice, trenér): Oproti středečnímu pohárovému utkání jsme do zápasu opět vstoupili s maximálním nasazením a podařilo se nám ho rozhodnout již v první půli. Částečně díky taktickým, částečně díky personálním změnám. Hráči dokázali plnit vše, co se po nich vyžadovalo, soupeře během celého utkání k ničemu nepustili, což vedlo k zaslouženému a jednoznačnému vítězství. Díky jim a také fanouškům za projevy spokojenosti, sympatií a podpory.

TJ Vřesina
Miloš Chvěja (Vřesina, vedoucí mužstva): Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě. My jsme v první půli podali naprosto katastrofální výkon. ve všech směrech. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale na rozjetého soupeře jsme neměli.

K. Janetzký [-] - M. Šeuer [-] , M. Bělaška [-] , P. Fiala [-] (60. M. Procházka [-] ) , O. Minarčík [-] - O. Haas [-] (82. K. Raida [-] ) , J. Tengler [-] (71. O. Doležel [-] ) , M. Borč [-] , M. Korbel [-] (75. A. Balek [-] ) - L. Haas [-] (80. S. Konečný [-] ) , R. Cihlář [-]

TJ Vřesina
D. Hruška [-] - P. Koval [-] , V. Čech [-] , J. Pagáč [-] , M. Gajda [-] (26. P. Strakoš [-] ) - F. Rončka [-] , V. Kocian [-] , M. Boháč [-] , R. Koval [-] (70. B. Antonín [-] ) - P. Boček [-] (72. M. Škroch [-] ) , T. Pientka [-]

ŽK: 16. M. Gajda .
Hráči zápasu: O. Haas , L. Haas .
Místo: tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Heiser Jaroslav - Ručka Jakub, Pivovarčík Miroslav..