--

Tři body pro Louňovice vystřelil v nastavení Micka

49. J. Jícha , 93. J. Micka - 67. V. Karal
0

Zajímavý duel se dnes odehrál mezi Louňovicemi a Čáslaví. Hosté se do utkání pustili bez přílišného respektu a proti týmu, který měl v poli pár posil z kádru druholigové Vlašimi, si počínal dobře. V úvodu druhého poločasu se sice trefil zkušený Jan Jícha, ale srovnat se povedlo Karalovi. Utkání směřující do penaltového rozstřelu nakonec rozhodla branka v 93. minutě!

Vstup do utkání měli hosté doslova raketový. Prakticky z první akce mohli jít do vedení, ale proti střele Závišky zpoza vápna výborně zasáhl louňovický brankář. Hosté i nadále pokračovali aktivněji, ale paradoxně oni mohli inkasovat. V osmé minutě zazvonilo za zády brankáře Stehna břevno! I po této šanci pokračovali aktivněji hosté, ale vyjádřit svou převahu gólově se nedařilo.

S přibývajícím časem domácí Slavia hru vyrovnala, ale před zkušeným útočníkem Jíchou hosté míče dokázali odvracet do bezpečí.

Vstup do druhého poločasu měli lepší domácí hráči, kteří byli aktivnější a za nedlouho přišla odměna. V 50. minutě po rohovém kopu se míč dostal na vápno, kde se dostali domácí ke střele, kterou usměrnil do branky Martin Štancl - 1:0. Domácí vstřelené branka nakopla a o pár chvil později mohlo být vedení navýšeno, ale jeden z obránců Čáslavi dokázal včas zakročit.

Domácí byli aktivnější, ale navýšení skóre nepřišlo. Ba naopak. Čáslav se postupem času oklepala a zahájila tažení za vyrovnáním, které přišlo v 67. minutě z kopaček Vlastimila Karala. Remízový stav však nemusel trvat dlouho. V 73. minutě se krásně do centru po rohovém kopu vložil jeden z domácích hráčů a pořádně vystrašil Stehna v brance Čáslavi.

S přibývajícím časem oba celky hleděly především na to, aby nevyrobily zásadní chybu a zápas směřoval do penaltového rozstřelu, ale i přes veškerou snahu závěr přinesl dvě chyby a rozhodnutí. První chybu vyrobili domácí hráči. V 89. minutě díky zaváhání domácích postupoval sám na branku Týfa, ale ke smůle hostí si míč ukopl a bylo po šanci. V nastaveném čase přišlo rozhodnutí. Hosté neuhlídali při rohovém kopu Jana Micku a ten se tak stal domácím hrdinou - 2:1!