3.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Souboj dvou ofenzivních mužstev.

0

Mužstva, které umí dávat branky, jsou zárukou solidní podívané. Ale bylo tomu tak?

Hosté první půli zvládli.

Domácí posilněny pěti brankami vstřelenými na hřišti soupeře v minulém kole, začali zápas lépe. První minuty patřily jim, ale domácí střelci si ne ane vzpomenout na zápas v Sopotnici. Domácí s mírné převahy vytěžili jen standartní situace v podobě rohových kopů. Hosté se začali prosazovat až po patnácti minutách hry,kdy domácí začali evidentně přehrávat. Jejich snahy končili na dobře chytajícím brankáři Strnadovi, který byl od začátku svému týmu oporou. Po půlhodině hry, začal fotbal v podání obou celků upadat do šedi průměru. Z které přítomné diváky dostal v 36. minutě hostujíci Filip Krejčí brankou na 1:0 pro Těchonín. Tak i skončil poločas.

Domácím se nepodařilo se zápasem něco udělat.

Druhá půle byla ve znamení mírné převahy hostů, kteří chtěli o něco víc než domácí. Domácí se snažili ale dnešní zápas je nezastihl ve formě, naráželi na dobrou defenzivu hostí. V 58. minutě dostal domácí René Werner žlutou kartu za faul,ale jinak to bylo utkání hrané ve sportovním duchu. Šance nepřicházeli, rohové kopy byli takřka jedinou možností jak ohrozit tu či onu branku. Zápas svou krásou nenadchl a lidi,kteří přišli tak se po většinu zápasu neměli nač dívat. Ke konci utkání ani tlak od domácích nepřicházel. Hosté svojí zkušeností zápas dotáhli bez větších problémů až ke třem bodům. Hosté se řídili heslem: účel světí prostředky. Průměrné utkání skončilo hubenou výhrou hostí 1:0.

Tatenice
S. Strnad [-] - J. Kučera [-] , P. Knápek [-] (65. D. Květenský [-] ) , R. Glocar [-] (46. D. Tareš [-] ) , R. Soukop [-] - J. Karel [-] (88. R. Finger [-] ) , R. Werner [-] , J. Štrbík [-] - M. Doležal [-] , M. Hradil [-] , F. Soukop [-]

Těchonín
M. Hynek [-] - M. Uhlíř [-] (83. R. Kroczak [-] ) , F. Krejčí [-] , T. Kabourek [-] , J. Dostálek [-] (70. R. Špaček [-] ) , J. Kovanda [-] (90. R. Merta [-] ) , J. Makar [-] , L. Majvald [-] , D. Jandejsek [-] , D. Roček [-] , M. Šponar [-] (63. D. Jironč [-] )

ŽK: 58. R. Werner .
Místo: Tatenice. Počet diváků: 150. Rozhodčí: DVOŘÁK Zdeněk - ROPEK Stanislav, NAJMAN David.