8.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

Blšany dál válcují soupeře, tentokrát to byl Horní Jiřetín

56. J. Böhm , 66. J. Homola
0

Blšany opět potvrdily, že jejich jediným cílem je postup. Mají k tomu dobře nakročeno a důležité tři body vybojovali i na půdě Horního Jiřetína.

Horní Jiřetín se dokázal ubránit

Prvních dvacet minut Blšany na hřišti Horního Jiřetína jednoznačně dominovaly. Domácí spíše bránili a snažili se neudělat chybu, kterou by Blšany zcela určitě využily. Hosté měli řadu příležitostí ke vstřelení gólu, dobře kombinovali, ale gólově se prosadit nemohli. Po dalších dvaceti minutách se hra již srovnala, i když Blšany byly stále lepší, ale už ten jejich tlak nebyl tak výrazný. Šance měli i domácí, jenž ani těm se nepodařilo je zužitkovat. První poločas tedy skončil remízou 0:0.

Rychlý protiútok a bylo vymalováno

Druhý poločas začali opět lépe hosté, pak se hra srovnala a vystrkovat růžky začali jiřetínští. Ti se dokonce ujali vedení, ale rozhodčí branku pro ofsajd neuznal. Další příležitost Horního Jiřetína opět neskončila brankou, kdy šel domácí hráč sám na brankáře a nedal. Hned z této nepodařené akce založily Blšany protiútok a vstřelili úvodní branku utkání, když se prosadil Jiří Böhm. Od této chvíle hru převzaly Blšany, hlídaly si vývoj utkání a v 66.minutě přidaly zásluhou Jana Homoly druhou branku. V závěru utkání musel do sprch kvůli plivnutí na soupeře jiřetínský Tomáš Kuhz. Blšany v Horním Jiřetíně zvítězily 2:0.

Sokol Horní Jiřetín
Miroslav Boublík (sekretář TJ Horní Jiřetín): My jsme se s.nažili, bojovali, ale na víc jsme neměli. Oni jsou trošku někde jinde

M. Aschenbrenner [-] - S. Flemmr [-] , S. Levý [-] - R. Bystrý [-] (65. T. Kuhz [-] ) , L. Mikulčík [-] - O. Hlaváček [-] - J. Hošek [-] , P. Čermák [-] (80. Z. Kušnir [-] ) , D. Duran [-] , V. Šlégr [-] , P. Linka [-]

Blšany
M. Jícha [-] - V. Žampa [-] (85. J. Němec [-] ) , R. Cipruš [-] , A. Boruta [-] , J. Šimon [-] - J. Homola [-] (76. M. Rajnoch [-] ) , Z. Hruška [-] , V. Vidlička [-] - F. Štochl [-] (63. O. Míča [-] ) , J. Böhm [-] , D. Vacek [-]

ŽK: 88. J. Böhm . ČK: 84. T. Kuhz .
Hráči zápasu: M. Aschenbrenner , P. Linka .
Místo: Horní Jiřetín. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Mareš Jaroslav - BOUMA Miroslav, SABO Miroslav.