9.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Union Děčín se nezbavil domácího prokletí ani proti Heřmanovu

0

Zkušený Heřmanov zaslouženě vyhrál v Bynově 3:2, Union tak prohrál i čtvrtý zápas v sezóně na domácím hřišti.

Heřmanov měl od úvodu utkání ve své moci

Od první minuty byli aktivnější hosté, kdy domácí přehrávali hlavně ve středu pole. Jejich aktivita gradovala ve 22. minutě. Mataj centrem oslovil Majerika, kterého neuhlídal Sejkora a heřmanovský záložník propálil na zadní tyč bezmocného Jeřábka. Ve 38. minutě přišla další heřmanovská trefa. Zdeněk "Čáp" Čapek centrem oslovil Líbala, který parádní rybičkou prostřelil Jeřábka. Tentokráte zaspal Bezouška, který se druhý poločas už na hřišti neobjevil. Heřmanovskou dominanci "pokazil" Vojtěch Galaš. Ten využil faktu, že se k hlavičkujícímu Eichelmannovi seběhli hned tři obránci a sám pak pohodlně minutu před poločasem snížil.

Vyrovnání je nerozhodilo, výhru trefil Betyár

Děčínští fotbalisté nastoupili do druhé půle aktivně a za pět minut přišla sladká odměna. Galaš nacentroval do vápna a Očipka hlavou vyrovnal. Radost domácím vydržela pouhých osm minut. Bedrníček namazal hostům, kteří se vrhli do protiútoku. Stehlíkova střela se odrazila od tyče a míč pohotově dorazil za čáru Betyár. Hosté pak mohli rozhodnout, ale domácí naděje držel dobře chytající Jeřábek. Největší domácí šanci pak zahodil Galaš, jeho střela ale mezi tři tyče nemířila.

TJ Union Děčín
Libor Eichelmann, vedoucí TJ Union Děčín: "Od začátku utkání jsme tahali za kratší konec. Hosté hráli zkušeně, přehrávali nás ve středu pole a třeba útočník Betyár je na tuto soutěž extra třída. Domácí prokletí tak nemá konce."

TJ Heřmanov
Radek Rojko, kapitán TJ Heřmanov: "Vyhráli jsme zaslouženě a byli po celý zápas aktivnější. Domácí hráli asi patnáct minut po začátku druhé půle. Po třetí brance jsme se mohli dávno uklidnit, ale pojistka nepřišla."

S. Jeřábek [-] - P. Vyskočil [-] , T. Humlíček [-] , M. Němec [-] , L. Eichelmann [-] - V. Bedrníček [-] (76. F. Sobotka [-] ) , B. Bezouška [-] (46. J. Mrváň [-] ) , R. Kalaš [-] , J. Sejkora [-] (83. J. Rohlíček [-] ) - P. Očipka [-] , V. Galaš [-] -

TJ Heřmanov
M. Pospíchal [-] - T. Vlasák [-] , P. Líbal [-] , M. Šturm [-] (68. V. Váňa [-] ) , P. Havlíček [-] - R. Majerik [-] , R. Rojko [-] , J. Mataj [-] - M. Betyár [-] (88. R. Wenzel [-] ) , K. Stehlík [-] - Z. Čapek [-] (67. F. Znamínko [-] )

ŽK: 65. S. Jeřábek , 65. R. Kalaš , 86. M. Němec - 75. R. Majerik , 86. P. Líbal .
Místo: Union Děčín. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Jirsák Jaroslav - SEJKORA Pavel, ŠIMEČEK Libor.