4.kolo, Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

SK Verneřice - SK Březiny

0

Verneřice získaly své první premiérové body a ve svém "domácím" prostředí znovu odsunuly Březinám plný tříbodový zisk na dobu neurčitou

Lépe hrající hosté nastřelili všechny možné části brankové konstrukce, ale museli se smířit s tím, že první poločas jim prostě patřit nebude

Kádr Březinských fotbalistů začal utkání, i přes obrovské problémy se sestavou, lépe a svého soupeře z Verneřic začali přehrávat. Převaha vyústila v 15. minutě samostatným únikem kapitána Daniela Šindeláře a jeho následnou brankou otevírající nedotknuté skóre. Svěřenci Jana Huka se nestihli ze vstřeleného skoro téměř radovat, neboť po necelých 5 minutách Petr Rokos srovnal stav utkání na 1:1. V první půlhodince zápasu stihli hosté nastřelit společně s břevnem i tyč a stále nemohli přemluvit míč, aby skončil za zády brankáře Choury. Přestože si to Březinští fotbalisté vůbec za svůj výkon nezasluhovali, inkasovali podruhé, když se po pravé straně ve 40. minutě prosadil navrátilec zkušený útočník Jan Běhunek a stanovil tak konečné poločasové skóre.

Březinské křečovité snažení alespoň o vyrovnání neslavilo úspěch a Verneřice mohli slavit ve svém "domácím prostředí" první body

Druhý poločas nezačal pro hosty zrovna v nejrůžovějších barvách, poté co záložník Zdeněk Ferko byl donucen opustit hřiště a následně vystřídat, nastoupil do hry brankář Rajman, který dorazil až na druhý poločas a Miroslav Štalcer mohl znovu působit na postu, jenž mu je mnohem více blízký. Březiny byly rozhodnuté s nepříznivým stavem rozhodně něco udělat, ale jejich přílišná snaha byla spíše na škodu a způsobila, že už na hřišti ve Valkeřicích nepadla žádná branka a fotbalisté z pod Bukové hory mohli tak slavit premiérové body a odlepení ze dna tabulky.

Březiny
Jan Huk (vedoucí týmu FK Březiny): I přes problémy se sestavou jsme se plně zkoncentrovali na zápas, ale bohužel vyšší moc hrála proti nám, a když se ve druhém poločase ještě zranil Ferko, naše snaha přišla vniveč.

Verneřice
J. Choura [-] - M. Cihlář [-] , J. Běhunek [-] (55. M. Horejš [-] ) , L. Hnízdo [-] , J. Klouček [-] , L. Kadleček [-] , M. Mlejnek [-] (70. P. Baláž [-] ) , S. Zahradník [-] , V. Rokos [-] , M. Drlík [-] , P. Rokos [-]

Březiny
M. Štalcer [-] - D. Šindelář [-] , V. Endlicher [-] , A. Novotný [-] , V. Spilka [-] (40. T. Kyral [-] ) , M. Onik [-] , V. Gürtler [-] , V. Novotný [-] , M. Gina [-] , Z. Ferko [-] (46. M. Rajman [-] ) , J. Brouček [-]

ŽK: 27. V. Rokos , 68. M. Cihlář , 70. P. Rokos - 10. Z. Ferko , 13. T. Kyral , 64. D. Šindelář .
Hráči zápasu: J. Běhunek - D. Šindelář .
Místo: Valkeřice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Šefčík Ladislav - JACHIMSTÁL Bohuslav, ŠEFČÍK Michal.