16.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Posledních 18 minut a dokonalý obrat Rapidu v DEVÍTI !!!

1

Lodhéřov bude chtít potvrdit skvělou jarní formu.

Lásenice má problémy se sestavou, takže by utkání mělo být jednoznačnou záležitostí.

Ovšem, míč je kulatý a předpoklady se třeba nenaplní.

Za reportáž děkuji Frantovi Slavíčkovi a Petru Bočkovi...

Hubený poločas...

Rapid měl před utkáním problémy se sestavou. Omluvilo se šest lidí kvůli nemocem, zraněním nebo pracovnímu či soukromému vytížení.

Nakonec nastoupil v jedenácti i s nevyléčenými Novákem a Hejlem a pořád kulhajícím Chodilem.

Utkání začalo nervózně, ale postupem času se Sokolíci začali tlačit dopředu. A dostali se zaslouženě do vedení.

Po Hejlově chybné malé domů ve 20. minutě se lehce dostal k míči Václav Matoušek a pohodlně zavěsil - 1:0 !!!

Navíc po 25 minutách odstoupil nedoléčený Novák a po dalších pěti si obnovil zranění stehenního svalu Hejl. Ten se ale rozhodl dohrát v chůzi.

Lásenice nastavila jednoduchou taktiku - všichni brání, pouze Kodada čeká na půlce na únik.

Lodhéřov si s tímto pojetím hry neuměl poradit, vůbec se nedostával na dostřel branky, kombinoval pouze ve středu hřiště a nakopával míče.

Nebezpečný útočník Matoušek byl naprosto vyčleněn ze hry (i díky velmi dobrému výkonu beka Kandla).

Rapid si v první půli vypracoval čtyři dobré šance - Binh z úhlu postupoval sám na Hrubého, ale lobem ho nepřekonal.

Poté opět Binh po rohu Chodila z voleje o metr přestřelil. Na to Demeter znovu po rohu hlavičkoval půl metru vedle a v poslední šanci stejný hráč po úniku z pravé strany i díky teči obránce

nasměroval míč mimo tři tyče.

Lodhéřov se ukolébal jednobrankovým vedením a myslel si, že jim Rapid v devíti nemůže ublížit...

Famózní KODY otočil utkání...

Druhá půle se odehrávala jen na půli oslabeného Rapidu.

Lodhéřov bušil, ale pořád bez efektu.

Prošly mu k bráně jen dvě prudké střely z dálky, jednu s přehledem vychytal Kodym a druhou s ještě větší grácií zastavilo břevno.

Výraznější šance si však překvapivě vypracoval Rapid.

Binh ve skluzu o pár centimetrů před prázdnou bránou nedosáhl na míč po centru Demetera, Bočkovu ránu z šestnácti metrů na střed kryl Hrubý.

Po těchto šancích začal Lodhéřov zmatkovat, nervóznímu dobývání Kodymovy svatyně zazvonil zvonec.

A začaly se dít věci...

V 72. minutě si dlouhý výkop Kodyma zpracoval za půlicí čarou Petr Kodada a vydal se na dobrodružství vstříc třem protihráčům, ti ho zastavili až osmnáct metrů před bránou za cenu faulu.

Z nařízeného přímáku poslal balon do šibenice kulhající José Chodil, Hrubý byl jen statickým divákem - 1:1 !!!

O čtrnáct minut později si opět osamocený Petr Kodada pohrál s domácí obranou a levačkou přesně k tyči otočil stav zápasu - 1:2 !!!

No a dalších pět minut nato po rozehrávce přímého kopu v rohu hřiště, si Petr Kodada obehrál podél brankové čáry tři soupeře.

A opět levačkou, tentokrát k druhé tyči dokonal zmar domácích - 1:3 !!!

Neskutečná paráda jednoho borce, PETR KODADA, pasuji jej na Muže 16.kola !!!

Lásenice bere 3 body za dokonalou taktiku a velkou bojovnost. Lodhéřovu zůstaly oči pro pláč...

TJ Sokol Lodhéřov
František Slavíček - vedoucí týmu: Mužstvo se dnes nedostalo pořádně do tempa a zaslouženě prohrálo. Gratuluji soupeři za předvedenou hru v deseti a přeji další body.

TJ Rapid Lásenice
Petr Boček - neplacená děvečka pro všechno :-): Je potřeba poděkovat všem deseti statečným v zelenobílých dresech za nasazení a hlavně za dodržení taktiky. Škoda, že vyhlašování nejlepších hráčů kola na těchto stránkách není úplně objektivní, protože Kodadův výkon těžko v tomto kole někdo překoná. Nejen že útočil a vstřelil dvě branky a jedna padla po faulu na něho, tak i neúnavně napadal rozehrávku.

L. Hrubý [-] - F. Petrák [-] , V. Lovětínský [-] , T. Čejna [-] (62. P. Plachý [-] ) , D. Laštovka [-] - M. Slavíček [-] , M. Razima [-] (75. O. Michal [-] ) , D. Běhounek [-] , S. Zelinger [-] - V. Matoušek [-] , R. Kupka [-] -

L. Kodym [-] - J. Kandl [-] , J. Chodil [-] , D. Vacek [-] , J. Keňo [-] - L. Binh [-] , P. Boček [-] , P. Hejl [-] - J. Novák [-] , J. Demeter [-] , P. Kodada [-]

ŽK: 90. P. Plachý .
Hráči zápasu: S. Zelinger - P. Kodada .
Místo: Tráva. Počet diváků: 70. Rozhodčí: KORANDA Zdeněk - PRÁGR Lubomír (N), MÍKA Jiří (N).