1.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , 2015-2016

--

--

VIDEO+FOTO - Sedminásobný mistr porazil nováčka

0

Nováček držel s mistrem krok, ale na body to nestačilo. Mnichovo Hradiště si zkušeně pohlídalo vítězství v prvním kole.

Zdroj: youtube.com

Futsal Milovice
Lukáš Řezníček - hrající trenér: Odehráli jsme náš historicky první zápas ve futsalové soutěži. V prvním kole jsme dostali nejsilnějšího možného soupeře a to tým, který tuto soutěž již 7x vyhrál. Poměrně rychle jsme prohrávali 1:0, nedostávali jsme se moc do zakončení a do poločasu jsme dostali další dva góly. Naopak v druhém poločase jsme zvýšili tlak a Marek Baran se během krátké chvíle dvakrát trefil. Za stavu 3:2 jsme dokázali soupeře zatlačit na jeho polovinu a držet míč, ale vyrovnávací gól nepřišel, naopak po střele soupeře si zádama náš hráč srazil míč do vlastní sítě a to už byl stav 4:2. Závěrečná power-play už gól nepřinesla. Na první zápas si troufnu říci, že jsme odehráli dobrý zápas proti výbornému soupeři, který předváděl skvělou poziční hru.