10.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , 2015-2016

--

Inferno vyrovnalo v závěru utkání z power play

0

FK Hattrick MB
Földes - hráč: První poločas nám vyšel skvěle, nedělali jsme chyby v obraně, výsledek byl pozitivní 1:3 pro hostující tým. Do druhého poločasu jsme vstoupili o něco hůře, Inferno snížilo na 2:3. V polovině zápasu jsme navýšili náskok opět o dvě branky (2:4). Inferno dalo gól z penalty po nešťastné ruce našeho obránce. Další gól padl z power - play. Konečný stav 4:4. Remíza byla zasloužená. Závěr zápasu, kdy vedeme o dvě branky si musíme pohlídat, naše chyba. Rozhodčí jsou velkým zklamáním, jasně viditelné přestupky, které přehlížejí. Na konci vyhrocená situace, myslím, že je to spíše drzost domácího hráče, který vyhrožuje, přesvědčivý moc není, spíše k smíchu. Náš tým má před sebou ještě pět zápasu ve kterých chce za každou cenu bodovat.

Místo: Hala Bios Mnichovo Hradiště.