13.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , 2015-2016

--

Souboj ze spodku tabulky vyhrál Hattrick

0

FK Hattrick MB
Földes - hráč: Do začátku utkání jsme vstoupili velice dobře, při první akci jsme se dostali do vedení. Minutu na to jsme měli další šanci, ale zazvonila jen tyč. V polovině druhého poločasu, kdy jsme měli herně navrch byla udělena druhá žlutá karta Jurkovičovi, který musel opustit hřiště. Dvouminutové oslabení se nám stalo osudným. Hearts vyrovnalo na 1:1. Následně jsme měli problém se střídáním, což se projevilo asi na 7 minut, kdy nás soupeř chvílemi tlačil. Domácí měli šest faulu,kopali jsme tři trestné kopy, ale bohužel jsme ani jednou soupeře za agresivní hru nepotrestali. Poločas skončil remízou 2:2. V druhé polovině utkání jsme byli lepším týmem, dostali jsme se do vedení o dvě branky a následně drželi náskok až do konce utkaní. Velké šance, které jsme měli vychytával Kaňka, který byl dnes vynikající. Samozřejmě i našemu brankářovi patří velké poděkování, poslední zápasy nás drží a získáváme body.

Místo: Hala Bios Mnichovo Hradiště.