16.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , 2015-2016

--

Milovice si poradily s Infernem

0

Futsal Milovice
Lukáš Řezníček - hrající trenér: Odjeli jsme pouze s jedním hráčem na střídání, čekal nás soupeř ze středu tabulky. Před zápasem jsem věděl, že to bude těžký zápas, ale věřil jsem v naší výhru. Ze začátku utkání jsme prohrávali, ale do pár minut jsme dokázali otočit skóre a před koncem prvního poločasu jsem se „já“ trefil na 3:2. Druhý poločas už byl v naší režii, kde se opět rozjel Baran a dal během sedmi minut 3 góly. Ke konci zápasu přidal ještě gól Novotný a Krátký a upravili skóre na konečných 8:4. Odehráli jsme dobrý zápas, s předvedenou hrou jsem spokojen a do Milovic si odvážíme důležité 3 body. Ale rozhodně nejsem spokojený s postavením v tabulce, kde máme prozatím 4 výhry a 7 proher.

D. Isailovivič [-] - L. Řezníček [-] , M. Baran [-] , O. Novotný [-] , J. Krátký [-] , J. Krátký [-]

Místo: Hala Bios Mnichovo Hradiště.