--

--

Tři rohové kopy přinesly Vltavínu tři body

0

Pražský celek si po dvou prohrách šel pro vítězství a to se mu povedlo. Tři branky po třech rohových kopech připravily pro Vltavín výrhu nad Královým Dvorem.

Vltavín vedl o dvě branky, Sus před půli snížil

Domácí Vltavín nedokázal v posledních dvou utkání ani jednou bodovat, tudíž měl co napravovat. Ani Králův Dvůr v poslední době nebodoval pravidelně, z pěti zápasů vyhrál pouze jednou.

První gólovou příležitost zápasu měli prakticky z ničeho hosté. Centr na zadní tyč letěl na Martina Krause, ale ten nedokázal dostat míč do branky. Z gólu se radovali domácí. Z rohového kopu se krásně trefil Martin Macháček1:0. Fotbalisté z Prahy se radovali z gólu znovu po rohovém kopu. Po nepřehledné situaci se míč několikrát odrazil, až ho Jiří Vokoun poslal za Boháče – 2:0. Královu Dvoru se podařilo vrátit do zápasu těsně před koncem poločasu. Po individuální akci se krásnou střelou prosadil Martin Sus2:1. Více první půle nenabídla, domácí šli do šaten s jednobrankovým náskokem.

Šípek pojistil výhru třetí brankou Vltavína

Velká šance na srovnání přišla pro Králův Dvůr dvacet minut před koncem zápasu. Ve velké šanci vychytal Krbečka Pávek a udržel pro domácí vedení. O minutu později měli domácí štěstí. Za Boháčem se po střele ze střední vzdálenosti ozvalo břevno. Třetí gól Vltavína a potřetí z rohu. Míč se odrazil k Ondřeji Šípkovi, který tvrdou ranou napálil míč do sítě – 3:1. S tímto stavem už Královedvorečtí nedokázali nic udělat, a tak si Vltavín po dvou prohrách připsal vítězství.

FK Loko Vltavín
Radek Kroňdák: "Jsme rádi, že jsme vyhráli. Museli jsme nastoupit v pozměněné sestavě, jelikož máme nadále zraněné hráče. Ve druhé půli měl soupeř dvě stoprocentní šance, nedal a my jsme naopak ól dali. Za nejlepšího hráče označím Šípka."

O. Koblenc [-] - L. Dvořák [-] , J. Vokoun [-] , D. Pozníček [-] , M. Šmihel [-] (46. D. Mařík [-] ) , O. Šípek [-] (89. D. Podzimek [-] ) , R. Macháč [-] (88. V. Valíček [-] ) , M. Macháček [-] , B. Abena [-] , M. Komárek [-] , J. Hodas [-] (84. O. Janda [-] )