--

--

Převýšov přetlačil Králův Dvůr

0

Převýšov dokázal doma v 33. kolo ČFL porazit Králův Dvůr, když se trefil Jan Labík a Tomáš Sedláček. O jedinou branku hostí se postaral Jakub Balšánek.

Labík poslal domácí do vedení

Souboj devátého s desátým již nemohl nic na tabulkovém postavení změnit. Oba celky mají před posledními dvěma koly své příčky jisté, ohrozit se nemohou ani navzájem. Favorit se v tomto utkání hledal velice těžko, o něco lepší formu mají přeci jenom domácí fotbalisté Převýšova.

Výborný vstup do utkání měli domácí. Na rohový kop číhal na zadní tyči Jan Labík, který se přesnou hlavičkou prosadil k tyči – 1:0. Po dvaceti pěti minutách hry mohli Převýšovští navýšit svůj náskok, ale povedenou střelu vyrazil brankář Krček nad břevno. Za chvilku brankář Králova Dvora zasahovat nemusel, přesto se minimálně orosil při střele jednoho z domácích.  V konci poločasu se neujal rohový kop Cábelíků, do šaten se šlo za jednobrankového vedení pro domácí.

Sedláček trefil vítěznou trefu

Zostra začal druhý poločas. Za prvních sedm minut vytáhl sudí hned třikrát žlutou kartu. Veledůležitou druhou branku vstřelil v padesáté druhé minutě pro domácí Tomáš Sedláček. Exligový fotbalista si z dobré pozice věděl rady a zkušeně zakončil – 2:0. Domácí měli i další šance na zvýšení náskoku, jenže to nepřišlo. Ba právě naopak, poprvé v zápase se trefili hosté. Vyběhnutého Petra přehodil šikovným lobem Jakub Balšánek2:1. Vyrovnat už se Cábelíkům nepodařilo, Převýšov bral všechny tři body.