16.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Frýdlant doma zvítězil 3:0

0

Hráči domácího Frýdlantu byli od začátku aktivnější, díky čemuž se už ve třetí minutě první půle dostali do vedení. Osmnáctiletý Michal Nosek předběhl hostujícího obránce, odcentroval a Michal Stýbal zavěsil po zemi. Domácí byli nadále aktivnější, ale i Hejničtí si vytvořili šance. Ve 34. minutě se po výkopu dostal jeden z útočníků hostů sám před golmana, ale pohotový Jan Hofler nebezpečí zlikvidoval. A po chvíli udeřili opět domácí - Milan Plesar našel s desítkou hrajícího Tomáše Částka, který si střelou mezi nohy poradil s hostujícím golmanem Kantou. Branka na 2:0 znamenala Částkovu pátou branku v soutěži. Hejničtí se ještě ani nestihli vzpamatovat z druhé branky a přišla třetí. Po nádnerné kombinaci po trase Milan Plesar - Tomáš Částek - Petr Coufal se poslední jmenovaný před prázdnou bránou nemýlil.

Ve druhé půli se zdáli být Hejnice aktivnější, avšak Frýdlantští si vítězství pohlídali. Slovan Frýdland si tedy připsal tři body v tabulce a posunul se na čtvrté místo libereckého krajského přeboru.