20.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Třebechovice pěti góly porazily České Meziříčí

0

Třebechovice hrají na jaře ve velké formě - z dvanácti možných bodů získali třebechovičtí fotbalisté bodů osm. Svoji jarní pohodu předvedli Třebechovičtí i na hřišti Českého Meziříčí, kde vyhráli vysoko 0:5.

Třebechovice se gólově probouzejí v závěru poločasu

Třebechovice se na hřišti Českého Meziříčí od úvodu předváděli kompaktní a sebevědomý výkon. Hostům se dařilo eliminovat jakékoliv potenciální náznaky šancí domácích. Třebechovice více držely balon na svých kopačkách a trpělivě dobývali obranný val domácích. Meziříčská obrana v čele s brankářem Karlem Bašem odolávala až do závěrečných minut prvního poločasu. Ve 37. minutě hosté poprvé zlomili odpor domácích, když brankáře Bašeho překonal třebechovický Jan Krejcar. Hostům se do kabin odcházelo ještě veseleji díky Davidu Bušákovi, který dvě minuty před koncem první půle zvýšil třebechovické vedení na 0:2.

Hosté pohodlně navyšují skóre

Ve druhém poločase patřilo hřiště hostům. České Meziříčí v sobě nedokázalo najít síly, které by vedly k dramatizaci zápasu. Třebechovice pokračovaly ve svém dominantním výkonu napříč všemi řadami. Další branku hosté vstřelili v sedmapadesáté minutě. K míči se dostal Jan Želízko, který donutil kapitulovat domácí obranu potřetí. Domácí fotbalisté se jen sporadicky dostávali na polovinu soupeře, a Třebechovice tak mohly zbývající půlhodinu zápasu v klidu dohrávat. Hosté se však neuchýlili ke stereotypní „údržbě“ a nadále pokračovali ve svých ofenzivních snahách. Díky tomu přidali Třebechovičtí ještě další dva zásahy. V 65. minutě dával čtvrtý gól David Hruška a o dalších osm minut později završil pověstného bůra Martin Bíl. Třebechovice tak dokráčely k jasné výhře 0:5.