22.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2015-2016

České Meziříčí vyhrálo na hřišti Miletína

5. J. Rezek , 63. L. Baše
0

České Meziříčí relativně bez problémů porazilo v záchranářském souboji Miletín, a získalo tak tři body naděje.

Aktivnější hosté jdou do vedení

České Meziříčí bylo v důležitém záchranářském souboji od úvodu dravější než soupeř. Domácím se nevydařil vstup do zápasu, nechali se Českým Meziříčím zatlačit a už v páté minutě poprvé inkasovali, když se po přihrávce Lukáše Bašeho prosadil hostující Jakub Rezek. Ani brzká studená sprcha v podobě gólu Českého Meziříčí domácí fotbalisti příliš neprobudila. Miletínští byli nadále nedůrazní a pomalejší než hosté. Proto České Meziříčí nemělo výraznější starosti v obraně, kterou domácí příliš neprověřili. Proto se hosté mohli soustředit na přesnou kombinaci v ofenzivě, další gól ale hosté nezaznamenali a poločas skončil 0:1.

České Meziříčí si jde pro tři body

Ani ve druhém poločase domácí Miletín příliš nevylepšil svůj výkon. Domácím se nedařilo zachytit ujetý vlak a České Meziříčí mohlo pokračovat ve své sebevědomé hře. Gólovou pojistku hosté přidali po hodině hry, kdy se prosadil aktivní obránce Českého Meziříčí Lukáš Baše. Hosté se tak dostali do dvougólového vedení, které jim zajišťovalo ještě větší klid v kombinaci. Miletín nevykazoval známky toho, že by v závěru zápasu mohl zabrat a pokusit se o drama. České Meziříčí s jistotou dovedlo zápas do vítězného konce a v Miletíně zvítězilo 0:2.