18.kolo, Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , 2015-2016

Velké Žernoseky vítězně

17. B. Oncirk , 40. Z. Záveský (p.) , 63. Z. Záveský , 68. Z. Záveský , 70. M. Beran - 2. T. Hora , 67. R. Kadlec
0

Vyrovnaná první půle

V 5. minutě rozjásal domácí fanoušky Mach a domácí se ujali vedení 1:0. O 2 minuty později bylo pro domácí ještě veseleji, když si vlastní branku dal Kalvoda 2:0. V 17. minutě opět navýšili vedení domácí, za které se prosadil Kaláb. Ve zbytku poločasu se hra odehrávala mezi šestnáctkami a když už se hráči obou mužstev do šancí dostávali, tak ztroskotali na výborně chytajících brankářích obou celků. Tudíž první poločas utkání skončil jasným vítězstvím domácích a to v poměru 2:1.

Ve druhé půli nedali domácí hostům šanci

Do druhé půle vběhli hosté s odhodláním něco s utkáním udělat, a to se jim také podařilo, když v 57. minutě vstřelil čestnou branku celek hostí, konkrétně Balongo  a snížil stav utkání na 3:1 z pohledu domácích. Jenže o 8 minut později to bylo opět o tří branky, když Švehla zužitkoval penaltu a stav utkání tedy upravil na 4:1. O 2 minuty později domácí ještě jednou navýšili skore dnešního utkání a to když Vejrosta se nádherně trefil. Hosté byli po těchto brankách zcela bezmocnými a už jen dohrávali z povinnosti, ale podařilo se jim snížit na 4:2. Domácí už žádnou šanci ze svých vytvořených nevyužili až na jednu a tak utkání skončilo zaslouženým a jasným vítězstvím domácího celku a to v poměru 5:2. Domácí tudíž stále zůstávají na prvním místě tabulky s velkými ambicemi na postup.

TJ Sokol Velké Žernoseky
Knobloch Antonín: Do dnešního utkání jsme vlétli a ihned jsme se ujali vedení, což nám pomohlo k výbornému výkonu a zaslouženému vítězství. Jsem s dnešním výkonem našeho týmu nadmíru spokojený.

Radovesice
Křemenák Ivan: Dnes jsme neodehráli dobrý zápas, vše co jsme si před utkáním řekli, tak se minulo účinkem a hned v úvodu jsme vlastně o potencionální body přišli. Příště to musíme napravit.

J. Homola [-] - T. Pollak [-] , V. Záveský [-] , P. Dobrý [-] - R. Lesche [-] (83. A. Knobloch [-] ) , Z. Záveský [-] , P. Procházka [-] (88. J. Výboch [-] ) , J. Vocásek [-] , B. Oncirk [-] (71. J. Maděra [-] ) - L. Krejčí [-] , M. Beran [-]