21.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Horní Bříza loupila v Nepomuku!

0

Hosté ovládli duel dvou týmů z popředí tebulky a bodově svého dnešního soupeře dotáhli.

Horní Bříza opanovala první vzájemný duel na podzim 4:2 a domácí dnes prahli po odvetě. Měli navíc tříbodový náskok, který by v případě nezdaru mohl být dnes smazán. Jenže lépe začali právě hosté. Ve čtyřiadvacáté minutě se ke střele zpoza vápna odhodlal po rychlém výpadu Martin Macháček a jeho pokus zastavila až síť. Za nedlouho poté bylo s domácími ještě hůře. Po propadnutí v obraně soupeře se trhl do úniku Pavel Chocholatý a střelou z šestnáctky navýšil náskok svých barev. Neuběhly ani tři minuty a Baroch musel lovit míč ze své brány potřetí. Podobně jako u druhého gólu se totiž prosadil Milan Zavadil. Vzpruha však přišla pro domácí v samotném závěru první půle. To Nepomuk zahrával roh a hlavou se zapsal mezi střelce Jan Rous.

Na sto deset fanoušků, kteří dorazili při sobotním podvečeru přímo na stadion, tak ještě cítili kapku naděje, ale my již nyní můžeme prozradit, že využita nebyla. Domácí sice na rozdíl od prvního poločasu určovali tempo hry a byli aktivnější, žádný z útoků se jim však již proměnit nepodařilo a hosté dokráčeli k zisku všech bodů a v tabulce jsou si tak oba soci nyní bodově rovni.

FK Nepomuk
Viktora Josef: „Dneska je hodnocení jednoduché. Soupeř byl lepší, v první půli nás přehrál, pak jsme je nebyli schopní více zatlačit.“

SK Horní Bříza
Löffelman Martin: „První poločas jsme byli lepší, po přestávce začalo pršet, trávník byl nacucaný a my si již nic netvořili, soupeř nás zatlačil, ale my jsme to ustáli.“

FK Nepomuk
M. Baroch [-] - J. Viktora [-] , J. Rous [-] , J. Kalabza [-] , J. Vosyka [-] , R. Rous [-] , L. Zajíc [-] , M. Baran [-] , M. Švec [-] (63. P. Panc [-] ) , T. Voráček [-] , J. Ticháček [-]

L. Šimandl [-] - P. Chocholatý [-] (74. K. Příhoda [-] ) , L. Janka [-] , M. Fišer [-] , M. Macháček [-] , J. Němeček [-] (88. V. Landa [-] ) , M. Paukner [-] , M. Zavadil [-] (58. V. Čermák [-] ) , A. Lavička [-] , J. Sedlecký [-] (58. Z. Netáhlo [-] ) , R. Šimice [-]

ŽK: 76. P. Panc , 88. R. Rous - 48. A. Lavička .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Pressl Václav - PETRŽELKA František, PETRŽÍLKA Jiří.