--

--

0

SFC Opava B
Jan Hruška st., asistent trenéra Opavy: Všechny tři góly ze druhé půle vypadaly stejně. Soupeř získával odražené balony, z nichž těžil. Musím uznat, že zaslouženě vyhrál, my jsme se báli hrát.

SK Hanácká Slavia Kroměříž
Vlastimil Chytrý, trenér HS Kroměříž: Utkání jsme začali aktivně a domácí tým zatlačili na jeho polovinu. Inkasovali jsme po chybě rozhodčích první branku, která padla z dvoumetrového ofsajdu. Zdravě nás to nabudilo a domácí tým jsme pak doslova drtili. Vyhrály jsme 5:2, nastřelili jsme tři tyčky a brankář domácích chytil tři vyložené šance. Dnes musím před hráči smeknout klobouk, protože zejména druhý poločas byl z naší strany fotbalový koncert.